1 черв. 2023 14:37

Останнє оновлення  
1 черв. 2023 14:37

5 хвилин читання

Суспільство
0

337

1

Сергій Кудлаєнко: У громадській приймальні «Турбота» надаємо безкоштовну юридичну допомогу для військових, їх родин, та тих, хто ними опікується

Сергій Кудлаєнко: У громадській приймальні Турбота надаємо безкоштовну юридичну допомогу для військових, їх родин, та тих, хто ними опікується

У Вінниці на базі громадського об’єднання «Ми – вінничани» відкрили простір «Турбота», який надає безкоштовну юридичну допомогу військовослужбовцям, родинам військових, переселенцям та всім, хто її потребує.


У Вінниці на базі громадського об’єднання «Ми – вінничани» відкрили простір «Турбота», який надає безкоштовну юридичну допомогу військовослужбовцям, родинам військових, переселенцям та всім, хто її потребує.

Як зауважив ініціатор створення простору, координатор ГО «Ми – вінничани» у Вінниці Сергій Кудлаєнко, простір відкритий для всіх. Акцент – на військовослужбовцях та їх родинах, але звертатися можуть всі –  тут в біді не залишать нікого.

«З 2014 року була відкрита громадська приймальня. По факту, відкрилась вона раніше але саме з 2014 року ми прийняли формат надання безкоштовної юридичної допомоги. Тоді розпочалася військова агресія з боку російської федерації і в той період до мене почали звертатися хлопці та їх родини стосовно того, щоб надавати юридичну допомогу по тим питанням, з якими вони стикаються безпосередньо на своїй службі. Найактуальніше питання на той час – отримання статусу учасника бойових дій. Сьогодні вже йде повномасштабна війна в Україні і цих проблем на превеликий жаль, не стає менше. Тож сьогодні ми відкриваємо вже третій офіс в місті Вінниці, де надаємо безкоштовно юридичну допомогу для військових, для їх родин, для тих, хто сьогодні опікується проблемами військових», - розповів Сергій Кудлаєнко.

Працюють тут і з переселенцями, які переїхали до Вінниці.

«До нас звертаються як військові, так і рідні військових, також внутрішньо-переміщені особи, які виїхали з місць де ведуться бойові дії. В день ми обслуговуємо в середньому 15-20 людей, в місяць до півтисячі, - пояснює помічниця адвоката Ганна. – Люди приходять з різними запитами, це і питання щодо переведення з однієї військової частини в іншу, і отримання грошової допомоги. Отримання допомоги після травм та поранень, отримання допомоги у питаннях відновлення документів, які було втрачено, та багато інших. Є також запити на юридичну допомогу від переселенців. По суті, допомагаємо всім, хто до нас звертається».

Готові в офісі «Турбота» й до активної співпраці. До спільної роботи та допомоги запрошують військові частини, медичні заклади, де проходять лікування наші захисники, а також,  активних вінничан, голів ОСББ, квартальних комітетів, та всіх, хто готовий до плідної роботи на користь суспільства.

«Ми відкриті до співпраці і допомагаємо активним громадянам у вирішенні різноманітних питань. Велика кількість людей до нас вже звернулася і разом ми змогли реалізувати безліч корисних для громади проектів», - розповів Сергій Кудлаєнко.

Очікують вінничан за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, буд. 10.

Графік роботи: з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 17:00.

Телефон гарячої лінії: 097 048 28 28.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі –https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Більше фото