28 верес. 2017 14:55

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:12
Суспільство
0

52

0

204 студенти отримають компенсацію за навчання з бюджету Вінниччини

204 студенти отримають компенсацію за навчання з бюджету Вінниччини

204 студенти отримають компенсацію за навчання з бюджету Вінниччини


Протягом чергової 24 сесії обласної ради депутати розглянули та підтримали низку змін та доповнень до Обласної цільової комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (поранених) учасників АТО. З обласного бюджету 204 студенти отримають одноразову компенсаційну виплату за I-II семестри 2016-2017 навчального року на загальну суму 1мільйон 800 тисяч гривень.

Виплата буде здійснена для осіб, визнаних учасниками бойових дій, та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи конфліктів, а також внаслідок захворювання, отриманого в період участі в антитерористичній операції.

Депутати внесли зміни в частині виплат після слів «уродженці Вінницької області» з доповненням «та особам, які на час подачі документів до навчального закладу офіційно були зареєстровані на території області».

З обласного бюджету у 2016 році 170 студентам виплачено одноразову компенсаційну виплату за навчання протягом другого семестру 2015-2016 навчального року на загальну суму понад 685  тисяч гривень.

Крім того, в нинішньому році соціальна стипендія виплачена 405 особам, визнаними учасниками бойових дій та 9 дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у районі проведення антитерористичної операції, на загальну суму 2,4 мільйони гривень.

Нагадаємо, сьогодні депутaти Вінницької облрaди зібрaлися нa чергову 24 сесію.

Вiнниця.info