31 серп. 2017 15:50

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:33
Суспільство
0

28

0

39 кращих підприємств отримати почесні грамоти Вінницької обласної ради

39 кращих підприємств отримати почесні грамоти Вінницької обласної ради

 Анатолій Дмитрович привітав присутніх в залі підприємців 


 В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб підкреслити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької облради.

Так, напередодні цього свята, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали представників бізнес-середовища з прийдешнім професійним святом. 

«Вінницька обласна рада, в межах своїх повноважень, працюючи над виконанням діючих програм з розвитку підприємництва, відчуває слабкі місця, над якими потрібно трудитись, – сказав Анатолій Олійник. – Ми прагнемо, аби підприємницька діяльність на Вінниччині розвивалось ще більш масштабніше, і для цього ми будемо напрацьовувати ґрунтовні підходи, щоб вирішувати питання, які є в межах відповідальності обласної ради».

Анатолій Дмитрович привітав присутніх в залі підприємців та подякував їм за активність і свідому громадянську позицію. В ході урочистих заходів Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради отримали 39 кращих підприємств Вінниччини.

Гарний настрій та святкову атмосферу створили вітальні виступи артистів.

Вінниця.info, фото - Вінницька облрада