6 квіт. 2023 12:44

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Суспільство
0

94

0

50 контейнерів для збору сміття відправили з Вінниці до Херсону

50 контейнерів для збору сміття відправили з Вінниці до Херсону

Їх відправили на деокуповану територію


З Вінниці вирушила чергова гуманітарна допомога для Херсона. У вантажі 50 контейнерів для збору побутових відходів. Наразі це перший транш. Загалом, за кошти бюджету Вінниця закупила сотню баків. Деокуповане місто вкрай потребує таких засобів, адже рашисти практично знищили або вивезли все комунальне майно.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Жителі Херсону розбирають завали, прибирають вулиці, вивозять сміття. Втім, ресурсу для цього катастрофічно не вистачає. Щоб Херсон не залишався сам на сам із цією проблемою, депутати Вінницької міської ради виділили кошти із бюджету громади для купівлі 100 контейнерів.

«Сьогодні відправляємо на виконання рішення сесії Вінницької міської ради контейнери для збору відходів у м. Херсон. Таке прохання про допомогу ми отримали на початку цього року. Херсон перебував досить тривалий період під окупацією і сьогодні також там тривають бойові дії і тому військова адміністрація не мала можливості своєчасно забезпечити належним чином місто необхідною кількістю баків», - зазначив директор департаменту комунального господарства і благоустрою Вінницької міської ради Юрій Семенюк

Контейнери закупили у Запорізького підприємства. Вони відповідають усім європейським стандартам, оцинковані та антивандальні, тож прослужать не один десяток років. Такими баками користуються комунальники по всій Україні і Вінниці, зокрема, де вони себе гарно зарекомендували.

Незабаром до портового міста вирушить другий транш із сміттєвими баками.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info