7 листоп. 2022 17:58

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:47
Економіка
0

69

0

Аби уникати аварійних відключень світла, на Вінниччині підприємства мають розробити свої графіки обмеження споживання електроенергії

Аби уникати аварійних відключень світла, на Вінниччині підприємства мають розробити свої графіки обмеження споживання електроенергії

Наразі необхідні тимчасові контрольовані обмеження всіх категорій споживачів, щоб підтримати стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій


У Вінницькій обласній військовій адміністрації під час онлайн-наради з Міністерством розвитку громад та територій України 7 листопада обговорили питання, як скоротити споживання електроенергії промисловими підприємствами.

Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов зазначив, що свідомий бізнес області має скоротити споживання, аби енергетична система Вінниччини уникла аварійних відключень.

«Зі свого боку, Вінницька область запропонувала впровадити виважений підхід щодо обмеження підприємствами споживання електроенергії: виробники мають розробити свої окремі графіки, залежно від технологічного процесу. Це допоможе знизити навантаження на електромережі.

Аварійні відключення електрики в Україні триватимуть упродовж двох наступних тижнів. У центральних і північних регіонах є великий дефіцит електроенергії. Енергетики зможуть відремонтувати все найближчим часом, якщо не буде нових обстрілів і руйнувань.

Тому наразі необхідні тимчасові контрольовані обмеження всіх категорій споживачів, щоб підтримати стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій», - зазначив у Сергій Борзов.

Вінничани, дотримуйтесь економного користування електроприладами, особливо в години пікових навантажень з 07.00 до 11.00 та з 17.00 до 23.00 години.

Нагадаємо, керівник «Вінницяобленерго» розповів про віялові відключення світла та скільки Вінниччина зекономила електроенергії.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Борзова