2 берез. 2019 13:33

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 23:57
Політика
0

98

0

«Батьківщина» збирає мітинг під Вінницьку облраду в сесійний день. Тема – вибори й «імпічмент»

«Батьківщина» збирає мітинг під Вінницьку облраду в сесійний день. Тема – вибори й «імпічмент»

У Вінниці "Батьківщина" збирає мітинг


В соціальній мережі Facebook партійці ВО «Батьківщина» поширюють «запрошення» на мітинг, який збираються провести біля Вінницької обласної ради 5 березня.

Саме на цей день запланована сесія облради з розглядом 95 питань, включаючи «різне». Депутати мають затвердити звіт голови облради, погодити перерозподіл залишку обласного бюджету за 2018 рік, проголосувати ряд Програм, аби можна було розпочати процес фінансування проектів. Тобто, переважна більшість рішень стосується життєдіяльності області.

Перед сесією, однопартійці Ю. Тимошенко, кличуть громадян на 9.00 годину до облради мітингувати, щоб підтримати процедуру імпічменту Президента та підтримати рух за чесні вибори. Політичні лозунги і заяви знову можуть стати причиною зриву сесії, як це було у Вінницькій облраді неодноразово, а кількість не затверджених рішень знову може зрости.

Варто нагадати, що питання про імпічмент представник «Батьківщини» пропонував включити в порядок денний не сесію. Його пропозицію підтримали лише 7 членів президії з 21, але і Владислав Рой, який ініціював рішення, не був надто наполегливим.

Вiнниця.info