5 листоп. 2022 15:12

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:01
Суспільство
0

93

0

Більше 30 стаціонарних пунктів обігріву облаштують у Вінниці

Більше 30 стаціонарних пунктів обігріву облаштують у Вінниці

Закуплені електрогенератори та обігрівачі


Більше 30-ти стаціонарних пунктів обігріву облаштують у Вінниці. Їх розмістять у бібліотеках, підліткових клубах, школах у різних районах міста. Закуплені електрогенератори та обігрівачі.

Про це, відповідаючи на питання вінничан, повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Готувати мережу муніципальних пунктів обігріву дав доручення ще у серпні. Ці пункти працюватимуть у разі надзвичайних ситуацій з настанням холодів – коли, не дай Бог, не буде світла, тепла, води і службам потрібен буде час для відновлення.

Важливо, щоб у першу чергу діти та старенькі могли перечекати цей період у теплі. Також люди зможуть підзарядити тут гаджети та випити гарячого чаю. Ведемо переговори з нашими містами-партнерами про додаткову допомогу у вигляді наметів для обігріву.

Зрозуміло, що муніципальні центри не зможуть стовідсотково закрити потребупо всій громаді. Ми закликали мешканців багатоповерхівок облаштовувати пункти обігріву у своїх укриттях. І надаємо підтримку тим, хто придбав генератори.

Важливо, що багато людей відповідально до цього поставились. Є конкретні приклади хороших укриттів, де є електрогенератори, обігрівачі, інтернет-зв’язок - це серйозна робота. Тому звертаюсь до усіх вінничан не зволікати з цим питанням і об’єднуватись з сусідами. Маємо бути згуртованою громадою, щоб гідно пройти зиму. Як кажуть у народі, де дружніші, там і сильніші» - зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, Вінницький міський голова Сергій Моргунов 4 листопада відповідав на питання жителів Вінниці. Формат спілкування вибрали новий – пряма трансляція у телеграм-каналі мера у вигляді голосового зв’язку. Трансляція тривала майже 43 хвилини.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info