8 верес. 2022 12:00

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:14
Суспільство
0

70

0

Благодійний лавандовий вернісаж відкрили в громаді на Вінниччині

Благодійний лавандовий вернісаж відкрили в громаді на Вінниччині

Організатори заходу збирають кошти на тепловізр


На Вінниччині, в містечку Козятин відкрився благодійний вернісаж «Лаванда надихає – ЗСУ перемагає». У міському сквері були представлені роботи місцевих художників, та дітей. А це - 36 робіт, в яких була зображена лаванда. Ще влітку учасники мали змогу надихнутися ароматом бірюзової рослини на лавандовому полі козятинчанки Алли Гордійчук.

«Одного разу, я зустріла власницю лавандового поля, і вона запросила мене до себе, - розповідає кореспонденту Вінниця.info художниця Тетяна Куліш. І в нас з’явилась ідея провести лавандовий пленер. Ми організували збір художників та фотографів на лавандовому полі. Хтось малював з натури, хтось, вдома писав свої роботи. Більше двох місяців ми готувались до нашого заходу. Нас підтримала міська рада і на своєму сайті публікувала інформація про кожного учасника та його роботу»

Основна мета лавандового вернісажу – зібрати кошти на закупівлю тепловізора для хлопців козятинської громади, які зараз на захищають країну на передовій.

«За вчорашній день нам вдалося зібрати 3000 гривень. Вдалося продати дві картини, місцевих знатних художників. Також в нас стояли скриньки біля фото зон, де можна було також зробити свій внесок у перемогу. Також продавались лавандові букети. Одна з юних художниць виготовила браслети із бісеру. Вона виручила за них 500 гривень і також передала на купівлю тепловізора», - додає Тетяна Куліш.

У мистецькому заході взяли учать 25 творчих і талановитих художників. Ціни на картини сягають від 100 і до 3000 гривень. Триватиме лавандовий вернісаж ще два дні. (сьогодні та завтра). Після цього картини, які не зможуть продати передадуть у міський краєзнавчий музей.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info