6 верес. 2022 13:03

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:15
Суспільство
0

75

0

Борщ варять у 6-літровій каструлі. Історія родини з Вінниччини, у якій мама – героїня виховує семеро дітей

Борщ варять у 6-літровій каструлі. Історія родини з Вінниччини, у якій мама – героїня виховує семеро дітей

На Вінниччині, в селі Нова гребля родина виховує семеро дітей


В селі Нова Гребля Калинівської громади проживає багатодітна родина, що виховує власних семеро дітей. Тетяні Новогребелець цього року присвоєно звання Мати - Героїня. Кореспондент Вінниця.info побувала в гостях цієї багатодітної родини.

На обійсті випасається птиця та теля. Безліч розвішаного випраного одягу.

Тетяна Новогребелець запрошує у свою оселю. В будинку охайно, в каструлі парує зварений борщ.

Запитуємо, скільки доводиться готувати на таку велику родину?

«Готую разів п’ять на день. Зазвичай рідкі страви готуємо в каструлі на 6 літрів, каші в 4-х літровій. В нас нічого не залишається. Поїли і знову готуємо. Діти дуже люблять холодець. Це наша родинна страва. В нас велике господарство і птиця, і корова, і телята, і свині. На родинні свята, якщо в когось день народження, я прокидаюсь з першим променем сонця, о 6 ранку і цілий день до 12-ї ночі готую на стіл. Старші діти мені допомагають по господарству. Вони знають, що потрібно зробити. Станіслав в мене хліб випікає, будь-яку здобу - і булочки і печиво. Йому зараз 13 років», - говорить багатодітна мама.

Жінка була двічі одружена. Розповідає, що від першого шлюбу в неї троє дітей, а від другого – четверо. Найстаршій доньці Юлії – 16 років. А наймолодша Кіра – їй 1 рік 8 місяців.

«В мене 5-ть хлопців і дві дівчинки. Хлопці всі захоплюються футболом. Займалися із тренером. На час війни були припинили тренування, а зараз знову мають відновитися. Старша Юлія – любить малювати. В школі їй легко даються такі предмети, як історія та література, українська мова. Всі діти в мене дружні, один за одного. Підтримують, допомагають», - говорить пані Тетяна.

В цій багатодітній родині є традиція на День народження робити саморобні листівки. Їх поруч із грамотами вони зберігають в родинному архіві.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Більше фото