18 січ. 2023 15:33

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:15
Суспільство
0

122

0

Бойовий медик із позивним Миша пішла до тероборони Вінниччини, щоб оберігати спокій українців

Бойовий медик із позивним Миша пішла до тероборони Вінниччини, щоб оберігати спокій українців

Історію військової з позивним Миша


Військова із позивним «Миша» до повномасштабного вторгнення росії в Україну житті працювала педагогом-вихователем, організатором дошкільної освіти та психологом, та з початком війни вирішила – потрібно ставати в стрій.

Історію військової розповіла пресслужба 120 бригади територіальної оборони ЗСУ.

«Військові – це люди які оберігають. Саме тому я вирішила також стати частинкою збройних сил України. Коли чула і бачила все що відбувається довкола, всі ті жахи, які чинить країна-агресор на нашій території, то не змогла всидіти вдома. Краще я зараз буду далеко від рідних і робитиму все, що від мене залежить, знаючи, що далі ворог не пройде, а близькі мені люди в безпеці», - каже бойовий медик окремого батальйону 120 бригади Сил територіальної оборони Вінниччини.

Військова із позивним «Миша» в цивільному житті працювала педагогом-вихователем, організатором дошкільної освіти та психологом. Нині на посаді бойового медика другого взводу першої стрілецької роти. Надає першу домедичну допомогу та за потреби здійснює евакуацію. Нові для себе вміння опанувала завдяки підготовчим курсам і завжди готова далі розвиватися, вдосконалюючи свої вміння та навички.

«Коли Україна переможе, я обов’язково вирушу у подорож, щоб показати своїм дітям, яка прекрасна та мирна у нас держава. І ми не даремно за неї боролися», - каже військова.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info