18 жовт. 2018 10:25

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:18
Суспільство
0

93

0

Challenge добрих справ: У Вінниці депутатка висадила алею троянд в дворі, де провела дитинство. Фото

Challenge добрих справ: У Вінниці депутатка висадила алею троянд в дворі, де провела дитинство. Фото

 Депутатка Вінницької облради висадила алею троянд в дворі багатоповерхівки


 Депутатка Вінницької обласної ради Людмила Станіславенко висадила алею троянд і туй в дворі багатоповерхівки на вулиці Стельмаха, де провела своє дитинство. Таким чином вона вирішила започаткувати флешмоб добрих справ серед своїх колег та друзів, щоб зробити місто кращим, не забувати місце дитинства і людей, які формували свідомість.

«...Вінниця - дивовижне, загадкове та чарівне місто, в якому живуть найкращі люди. Місто, де ми проводимо своє дитинство, юність де навчаємося, робимо перші добрі справи, закохуємося, будуємо кар'єру та створюємо міцні сім'ї. Сьогодні з жителями будинку, що на вулиці Стельмаха, 19, висадила алею троянд та туй. Саме в цьому будинку пройшло моє дитинство, тут зустріла вірних друзів.

Пам'ятаю як вперше піднялась з батьком і братом на сьомий поверх, де була наша квартира і ті перші відчуття висоти польоту). Саме тут я близько познайомилась з життям і побутом людей з інвалідністю (їх було багато в нашому будинку і будинках навкруги). Саме звідси я увійшла у своє доросле життя, створивши міцну родину, на кшталт тих, в якій росли ми з братом і які я бачила по сусідству...

Щоб наша рідна Вінниця була ще комфортнішою і привабливішою вирішила започаткувати челендж добрих справ у місці де ми зростали. Маю пропозицію до усіх моїх друзів і знайомих, депутатів, відомих вінничан, громадських діячів, волонтерів і просто небайдужих містян зробити будь-яку гарну справу. В ідеалі – висадити алею троянд або це може бути висадка дерев, встановлення лавочок або пандусів, фарбування дверей у під'їзді або ж просто приємне спілкування з тими людьми, які формували нашу свідомість, яких ви щоденно бачили коли ставали тими, ким є тепер.... Загальними зусиллями ми зробимо Вінницю найкращим європейським та квітучим містом», - зазначено в дописі на сторінці Людмили Станіславенко.

Людмила Анатоліївна сподівається, що якщо челендж добрих справ підтримають не лише вінничани, а й мешканці інших українських міст.

Вiнниця.info фото - Людмили Станіславенко