13 січ. 2023 10:10

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:17
Здоров‎’‎я
0

632

0

«Чорнобильська» лікарня у Вінниці надаватиме послуги ветеранам війни

«Чорнобильська» лікарня у Вінниці надаватиме послуги ветеранам війни

Погоджено відповідний проект рішення


У Вінницькій обласній раді на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів погоджено проект рішення «Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної Ради». Планується, що заклад надаватиме медичні послуги і ветеранам війни.

Про це інформує департамент охорони здоров’я Вінницької ОВА.

«Вінницький обласний диспансер радіаційного захисту розширює свої функції і збільшується аспект надання медичних послуг. Вони надаватимуть послуги ще й ветеранам війни. Наразі, працюють над розширенням реабілітаційної бази, а також контрактуються з НСЗУ на нові пакети надання послуг. Пропонується змінити назву закладу на – «Клінічний медичний реабілітаційний центр ветеранів війни та радіаційного захисту населення», - відзначила директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації Ольга Задорожна.

Нагадаємо, у 2021 році під час спалаху Covid-19, в медзакладі для пацієнтів, які пережили важку форму короновірусної інфекції, розробили комплексну реабілітацію.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info