20 берез. 2023 14:24

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Суспільство
0

231

0

Чотирьох воїнів бригади «Червона Калина» нагороджено орденами «За мужність» III ступені (посмертно)

Чотирьох воїнів бригади «Червона Калина» нагороджено орденами «За мужність» III ступені (посмертно)

Четверо гвардійців, які тримали оборону під час наступу ворога, посмертно нагородили орденами «За мужність».


Четверо гвардійців з бригади «Червона калина», які тримали оборону під час наступу ворога, посмертно нагородили орденами «За мужність».

Про це повідомляє Західне територіальне управління Національної гвардії України.

В березні минулого року, один із підрозділів бригади «Червона Калина» зустрів повномасштабне вторгнення на Донеччині. Під час виконання бойових завдань в складі ЗСУ гвардійці прийняли бій.

Незважаючи на переважаючу силу противника, бійці змогли знищити, як живу силу, так і важку техніку ворога. Нажаль через щільний вогонь артилерії та мінометних обстрілів 14 березня загинув наш воїн штаб-сержант Олександр Юр’єв, який героїчно тримав оборону під час наступу ворога з усіх боків.

На 20 березня ворог спланував прорив одного з населених пунктів, де гвардійці мужньо тримали борону і попередньо наніс повторювані масовані обстріли з артилерії та мінометів.

Тоді від мінометного обстрілу загинули 3 воїни нашої бригади: солдат Даровський Володимир, старший солдат Халімон Віталій, солдат Печенюк Віталій.

Усі бійці героїчно та до кінця відстоювали територіальну цілісність та незалежність України.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу, Указом Президента України № 256/2022 від 17 квітня 2022 року усіх гвардійців нагороджено орденом за мужність III ступені (посмертно).

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ЗТУ Національної гвардії України