31 трав. 2017 13:20

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:31
Місто
0

92

0

День білявок. Чи знають вінницькі блондинки про свято і як відзначають. Опитування

День білявок. Чи знають вінницькі блондинки про свято і як відзначають. Опитування

 31 травня Всесвітній день блондинок


31 травня у світі відзначають День блондинок. Свято має не таку далеку історію. Заснували його лише на початку 2000-х у Сполучених Штатах Америки. З того часу чимало країн проводять в останній день весни яскраві паради за участю світловолосих красунь. До Вінниці така практика поки що не дійшла.

Журналісти Вінниця.info поцікавились, чи знають подолянки про свято і як збираються відзначати.

Анна: «Я вперше від вас почула, що сьогодні День блондинок. Потрібно якось відсвяткувати, можливо, пофарбуватися, ще раз. Я не вважаю, що блондинки особливі, кожна людина особлива по-своєму, не залежно від кольору волосся. В народі прийнято вважати, що блондинки специфічні особи, але я так не вважаю, я вважаю вони абсолютно адекватні, освічені люди, абсолютно на це колір волосся не впливає». 

 

Валентина: «Чесно кажучи, я і не знала, що сьогодні День блондинок. Напевне, нічого не буду робити, біжу на роботу. Блондинки відрізняються від брюнеток тільки кольором волосся. Є доволі розумні блондинки і кандидати, і відомі вчені, так що це тільки стереотип, що вони особливі. Є і брюнетки не дуже розумні. Я хочу побажати блондинкам, щоб вони завжди були такі гарні, веселі і легкі. Бо, здається, блондинки такі легкі, комунікабельні і доволі симпатичні дівчата», - каже Валентина. 

 

Оксана: «Я взагалі цей день ніколи не святкувала і не знала, що він такий є. На роботі сьогодні колега Мирослава сказала, вона теж блондинка. Можливо, сьогодні разом поп’ємо кави. Судячи зі свого досвіду, можу сказати, що блондинки вони більш м’якіші по характеру, а брюнетки, я б сказала, трохи жорсткіші».

 

Варто зазначити, що за прогнозами вчених, кількість білявок щороку зменшується.

 

 

 

 

 

Вінниця.info

title

title

title

title