11 квіт. 2017 17:04

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:26
Суспільство
0

30

0

Депутат Вінницької облради хоче ввести в області «мораторій» на продаж алкоголю вночі

Депутат Вінницької облради хоче ввести в області «мораторій» на продаж алкоголю вночі

Депутат Вінницької облради хоче ввести в області «мораторій» на продаж алкоголю вночі


 Депутат від «Свободи» Андрій Вигонюк підготував до сесії Вінницької обласної ради проект рішення, за яким пропонує звернутись до місцевих рад Вінницької області, щоб ті на місцях заборонили роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час.

Проект рішення опубліковано на сайті облради.

«Звернення депутатів обласної Ради до місцевих рад Вінницької області щодо прийняття рішення «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час»

На численні вимоги громадян з метою зменшення кількості правопорушень у нічний час, зниження на території Вінницької області рівня алкоголізму, передусім молодіжного, підвищення ефективності боротьби з пунктами незаконного продажу алкоголю на Вінниччині та підвищення загального рівня здоров’я мешканців Вінницької області, пропонуємо ухвалити рішення «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час» в межах вашого населеного.

Даний проект рішення встановлює заборону на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) в стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах торгівельного призначення, за винятком закладів ресторанного господарства, з двадцять другої години до десятої години.

Проектом рішення передбачено зобов’язання уповноважених органів щодо проведення належних організаційно-правових заходів щодо реалізації даного рішення. Основними цілями такої ініціативи є:

— зменшення фактичної кількості правопорушень у місті/селі в нічний час;

— зменшення фактичної кількості злочинів, що скоюються у стані алкогольного сп’яніння у нічний час;

— захист мешканців міста від негативного впливу шуму на стан здоров’я та відпочинок у нічний час;

— запобігання шкідливого впливу алкоголю на стан здоров’я громади», - зазначено в проекті звернення.

Вінниця.info