11 квіт. 2023 17:03

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:06
Суспільство
0

165

0

Дев’ять спецпризначенців КОРДу з Вінниччини нагороджено посмертно орденами «За мужність»

Дев’ять спецпризначенців КОРДу з Вінниччини нагороджено посмертно орденами «За мужність»

Дев’ятеро поліцейських, синів, батьків, чоловіків. Дев’ятеро вірних побратимів, напарників, друзів.


За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі поліцейського, сумлінне та бездоганне служіння, орденами «За мужність» ІІ та ІІІ ступеня посмертно нагороджено дев’ятьох бійців спецпідрозділу «КОРД», які загинули 22 травня 2022 року під час ракетного обстрілу у Запорізькій області. Вони пішли у вічність захищаючи Україну.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Дев’ятеро поліцейських, синів, батьків, чоловіків. Дев’ятеро вірних побратимів, напарників, друзів. Дев’ятеро соколів небесної варти, які віддали свої життя за кожного з нас.

Очільник поліції Вінниччини Іван Іщенко разом із Головою Вінницької обласної військової адміністрації Сергієм Борзовим передали дружинам та батькам відзнаки, якими Указом Президента посмертно удостоєно поліцейських спецпідрозділу «КОРД».

Нагороду орден «За мужність» ІІ ступеня – капітана поліції Віталія Олійника – отримали дружина Алла та мати загиблого бійця Людмила Павлівна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – полковника поліції Михайла Зайцева – отримали його дружина Юлія та батьки Олександр Олександрович і Євдокія Василівна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – підполковника поліції Ігоря Подзігуна – отримала дружина Тетяна та мати Марія Іванівна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – майора поліції Дмитра Клименка – отримали його дружина Аліса та батьки Сергій Петрович і Віолетта Федорівна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – майора поліції Богдана Щербаня – отримали його батьки Олексій Михайлович і Надія Іванівна та сестра Оксана.

Нагороду орден «За мужність» ІІІ ступеня – капітана поліції Віталія Антощука – отримали його дружина Юлія та батьки Геннадій Всеволодович і Надія Григорівна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – капітана поліції Богдана Булеги – отримали його дружина Оксана та батьки Микола Васильович і Зоя Миколаївна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – старшого лейтенанта поліції Ігоря Бондарчука – отримали його дружина Карина та батьки Анатолій Іванович і Галина Василівна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – старшого лейтенанта поліції Артура Турляка – отримали його дружина Катерина, мати Оксана Миколаївна та брат Ярослав.

Загибель колег – це непоправна втрата для усієї поліції Вінниччини. Вони робили все для безпеки українців. Боляче втрачати героїв. Хоробрих, сміливих, сильних. Вірних собі і державі.

Ніколи не забудемо. І будемо завжди вдячні. Назавжди у наших серцях! Назавжди у строю!

Нагадаємо, 29 травня 2022 року у Вінниці всією громадою провели в останню путь дев’ятьох бійців спецпідрозділу «КОРД». Елітний спецпідрозділ виконував бойове завдання на Півдні України у складі полку Сафарі. Десятки тисяч людей, керівництво поліції, керівники області і міста прийшли попрощатись з Героями і провели спільну молитву.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info