20 берез. 2023 16:35

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Суспільство
0

98

0

Дітки вінницьких захисників виготовляли імбирне печиво, обереги та розмальовували окопні свічки для воїнів

Дітки вінницьких захисників виготовляли імбирне печиво, обереги та розмальовували окопні свічки для воїнів

Діти розмалювали близько сотні штук імбирного печива


Сьогодні, 20 березня у Вінниці діти захисників виготовляли імбирне печиво, обереги та розмальовували окопні свічки для воїнів. Захід організували фахівці департаменту соціальної політики у партнерстві з міжнародним благодійним фондом «Sota Help».

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

«Мій батько зараз боронить нашу Україну. Я рада, що ми можемо ось так їх підтримати і відправити трішки домашньої турботи», – розповідає донька вінницького військового.

Також дітки разом виготовили обереги для наших військових і розмалювали у патріотичні кольори окопні свічки.

«Ми раді, що у Міжнародний день щастя можемо зібратися всі разом, поспілкуватися і зробити добру справу. Ми часто відправляємо допомогу для наших військових. Подарунки, зроблені дітками – їх особливо тішать. Дитяча любов – найщиріша і це відчувають наші Захисники», – говорить очільниця міжнародного благодійного фонду “Sota Help” Альона Скалецька.

Аби діткам було цікаво, на початку заходу фахівчиня департаменту соціальної політики міської ради Оксана Павлюк провела із дітками дискусію, чим для них є щастя.

«Раніше наші дітки мріяли про щось, що притаманно їхньому віку. Тепер всі вони говорять про нашу найшвидшу перемогу і аби мати можливість чим скоріше обійняти своїх татусів», – розповідає фахівчиня із соціальної роботи організаційного відділу департаменту соціальної політики міської ради Оксана Павлюк.

По завершенню заходу директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войтова вручила маленьким учасникам заходу подяки міської ради, солодкі подарунки, а також подякувала за їхню небайдужість та патріотичність.

«З таким молодим поколінням – наша країна обовʼязково вистоїть, ми обовʼязково Переможемо і відбудуємо нашу Україну», – додала Валентина Войткова.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради