11 січ. 2023 13:47

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:18
Суспільство
0

159

0

Діти-волонтери з Вінниччини віддали наколядовані гроші на потреби поранених воїнів

Діти-волонтери з Вінниччини віддали наколядовані гроші на потреби поранених воїнів

Діти наколядували більше 1000 гривень і закупили речі для поранених


На Вінниччині у селі Заболотне, дівчата-волонтери вирішили віддати кошти, які отримали під час колядок на потреби поранених захисників. Близько 1000 гривень сестри витратили на закупівлю засобів гігієни та смаколиків для воїнів. Дідусь дівчаток розповів, що рішення дітей було спонтанним, адже до цього вони збирали кошти на новий телефон.

«Мої онуки Вікторія Швець, якій 9 років та семирічна Інна Олійник прийшли до мене у Святвечір. І от менша дівчинка каже: «дідусю, оце я наколядую гроші і хочу допомогти воїнам». Старша Вікторія і собі задумалась, каже: «я збираю на телефон, але до моїх 10-ти років ще далеко і я встигну зібрати. І ці гроші, що я наколядувала, теж хочу віддати військовим», – розповів Вінниця.info Анатолій Псенюк.

Дівчата наколядували близько 1000 гривень. Ці кошти вони витратили на закупівлю необхідних речей для поранених бійців, які лікуються у вінницькому шпиталі.

«Анатолій Псенюк з перших днів допомагає армії. Він знайшов, де можна купувати дешево шкарпетки для ЗСУ. Він купував їх і передавав цілими ящиками. А його онучки, двоюрідні сестри Вікторія та Інна, часто передавали свої малюнки та вироби. Тепер на власні кошти придбали серветки, рідке мило, пелюшки, солодощі, каву для поранених захисників. Ці речі вони передали у наш волонтерський центр, а ми відправили їх у вінницький шпиталь», – говорить директор благодійного фонду «Українці для України» Оксана Герасимчук.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info