10 лют. 2023 18:04

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:55
Суспільство
0

95

0

«Для бійців «на нулі» це чи не єдина можливість зігрітися» - Сергій Моргунов про 30 тисяч хімічних грілок, які закупили для військових

«Для бійців «на нулі» це чи не єдина можливість зігрітися» - Сергій Моргунов про 30 тисяч хімічних грілок, які закупили для військових

«Ця річ врятувала мені руки від обмороження», – розповів знайомий військовий


Вінницький міський голова Сергій Моргунов розповів про 30 тисяч хімічних грілок, які вдалося придбати для українських захисників та захисниць. Грілки найближчим часом доправлять для вінницьких підрозділів на передову.

Про поставку потрібних засобів з-за кордону домовився лідер Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Гройсман, - інформує Вінницька міська рада.

На своїй сторінці у Facebook Сергій Моргунов зазначив, що закупити актуальні для військових засоби вдалось завдяки командній роботі:

«Володимир Гройсман домовився про поставку з-за кордону – для закупівлі великої партії підключилася наша команда. Зараз важливо оперативно закривати потреби бійців. Все, що потрібно для обігріву, – у першу чергу. Саме по таких «гарячих запитах» і працює Гумштаб та продовжує відправляти «теплу допомогу» на передову», – додав Сергій Моргунов.

Він наголосив, що для бійців «на нулі» – хімічні грілки – це чи не єдина можливість зігрітися, адже буржуйки чи вогнище там не розпалиш.

«Ця річ врятувала мені руки від обмороження», – розповів знайомий військовий. Радий, що силами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу ми змогли доставити на Вінниччину 30 тисяч таких грілок, попри складну логістику», – зазначив міський голова.

Сергій Моргунов зауважив, що «в тилу маємо бути такими ж злагодженими, як наші воїни на фронті».


30 тисяч хімічних грілок закупив Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб для військовослужбовців Вінниччини, які несуть службу на передовій. Це сучасний засіб обігріву, який використовують передові армії світу. Найближчим часом Штаб відправить їх на передову.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, відео зі сторінки Сергія Моргунова