3 листоп. 2022 16:00

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:49
Суспільство
0

85

0

Для роботи мобільних акушерсько-гінекологічних бригад Вінниччини передали спецавтомобіль

Для роботи мобільних акушерсько-гінекологічних бригад Вінниччини передали спецавтомобіль

Вінницький обласний перинатальний центр лікарні імені Пирогова отримав автомобіль для роботи мобільних акушерсько-гінекологічних бригад


Вінницький обласний перинатальний центр лікарні імені Пирогова отримав автомобіль для роботи мобільних акушерсько-гінекологічних бригад.

Про це повідомили в департаменті охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОВА.

«Днями 30 автомобілів передали до перинатальних центрів України на Михайлівській площі у Києві. У заході взяли участь Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, представники Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та члени іспанської делегації», – йдеться у повідомленні.

Така допомога Україні є наслідком ініціативи Олени Зеленської, яка у вересні цього року під час зустрічі в США з виконавчою директоркою UNFPA Наталією Канем повідомила про високий попит на послуги у сфері сексуального та репродуктивного здоров’я та медичну допомогу для жінок та дівчат, які не мають до неї доступу.

UNFPA відгукнувся на прохання й за фінансової підтримки Уряду Іспанії закупив та доставив в Україну 30 автомобілів швидкої допомоги для забезпечення доступу до таких послуг переселенок та жінок, які проживають у сільській місцевості.

Від Вінницької області автівку отримала керівник обласного перинатального центру ВОКЛ ім. М. І. Пирогова Інна Кукуруза.

«Ми дякуємо усім, хто долучився до цієї допомоги. Це сучасний автомобіль обладнаний усім необхідним для допомоги нашим пацієнтам. Автівка вже у Вінниці і найближчим часом мобільна акушерсько-гінекологічна бригада виїде на допомогу мешканцям нашої області», – відзначила Інна Кукуруза.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОВА