27 січ. 2023 15:14

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:10
Суспільство
0

72

0

До вінницького гуртожитку, в якому живуть переселенці, передали нові меблі

До вінницького гуртожитку, в якому живуть переселенці, передали нові меблі

Цього разу передали меблі, дзеркала, прасувальні дошки та сушарки для одягу


В один з гуртожитків Вінниці, на базі якого знаходиться колективний центр проживання ВПО надійшов вантаж допомоги. Цього разу передали меблі, дзеркала, прасувальні дошки та сушарки для одягу.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Як розповів директор ПТНЗ Валерій Дяків, у гуртожитку закладу освіти з перших днів повномасштабної війни, розміщюються переселенців.

«Перші переселенці були у нас вже 24 лютого, але з часом у 18 кімнатах завдяки міжнародній неурядовій організації Acted, був зроблений капітальний ремонт, куди й наразі встановлять отримані меблі. Після повного облаштування переселенці переїдуть до цих кімнат», – каже він.

Сьогодні вантаж допомоги надійшов від ООН. Цього разу в транші підтримки меблі, а саме: ліжка, приліжкові тумби, комоди, шафи, столи, табурети, дзеркала, прасувальні дошки, сушарки для речей тощо.

«Така підтримка – це дуже доречно і важливо, адже у цьому вантажі меблі і, наразі, це дуже цінно. Оскільки зараз, коли ми зовсім не маємо коштів, то потребуємо допомоги. Відтепер ми будемо забезпечені мінімальними потребами, щоб проживати в комфортних умовах. Ми неймовірно вдячні за те, що у нас є дуже гарне житло, з якісним ремонтом та меблями», – каже переселенка з Донецької області Юлія Гость.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР