11 лют. 2023 10:52

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:05
Суспільство
0

121

0

До вінницького «Вікна життя» принесли новонародженого хлопчика

До вінницького «Вікна життя» принесли новонародженого хлопчика

Зараз хлопчик перебуває у Вінницькому міському центрі матері й дитини


10 лютого до «Вікна життя», яке діє при монастирі сестер Каносіянок у Вінниці, принесли дитину. То був хлопчик, замотаний у тканину. Коли його залишили, спрацювала сигналізація і за 5 хвилин дитину забрали.

Про це розповіли у католицькому суспільно-релігійному часописі CREDO.

«Наші працівники прибігли буквально за 5 хвилин. Трохи більше місяця минуло відтоді, як єпископ Радослав освятив поновлене «Вікно життя», і ось, уночі нам принесли новонародженого хлопчика. Три години як народився», – розповідає директор вінницького осередку Релігійної місії «Карітас-Спес» Євген Маркевич.

Після того, як дитину забрали, викликали соціальну і медичну служби. Зараз новонароджений хлопчик перебуває у Вінницькому міському центрі матері й дитини.

«Ми відкрили це «Вікно життя» саме для того, щоб ось такі події відбувалися! Таку інформацію потрібно поширювати якомога більше, на всіх соцмережах і платформах, нехай люди репостять – я тішуся з того, що ця дитина залишилась живою! Це головна місія нашого «вікна». Нехай ці діти будуть живі, а ми вже ними поопікуємося! Ось зараз збираємо памперси і молочну суміш, підемо провідувати», – додає Євген Маркевич.

«Вікно життя» у Вінниці існує з 2011 року. Це місце, де жінки можуть анонімно залишити своє немовля. Спеціально облаштована ніша у стіні, яка звуковим сигналом інформує про наявність дитини.

Як працює «Вікно життя» читайте у нашому матеріалі ТУТ.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info