15 груд. 2022 12:58

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:28
Суспільство
0

71

0

До Вінниці прибув Вифлеємський вогонь миру

До Вінниці прибув Вифлеємський вогонь миру

Акція передачі Вифлеємського вогню миру проводиться в Україні щороку


До Вінниці 12 грудня прибув Вифлеємський вогонь миру. Це щорічна скаутська ініціатива, яку проводять напередодні Нового року. Українські пластуни намагаються поширити Вифлеємський вогонь його по всіх областях, зокрема, у Вінниці його передаватимуть у храми міста.

«Цей вогонь запалюють на місці народження Ісуса Христа у Вифлеєм і символічно поширюють по всьому світі як символ єдності, добрих справ, підтримки одне одного. В цей час він як ніколи, актуальний для України. Передали нам вогонь польські скаути і ми розповсюджуємо його в Україні від Заходу до Сходу, передаємо військовим, на передову. Цей рік вогонь до Вінниці потрапив через залізницю, його доставили потягом.

У Вінниці ми будемо передавати вогонь у Центральний Собор, в Римо-католицький костел, в храм УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці. Також плануємо передати його у шпиталь де лікуються наші воїни. Основна мета цієї акції зігріти душу людям, які залишились самі. Ми були б вдячні, аби вінничани та гості міста брали свічечки і передавали вогонь миру один одному», - розповідає Вінниця.info Віталій Варга, окружний координатор Акції Вифлеємського вогню миру.

Довідка:

Передачу Вифлеємського вогню миру започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли у свої руки скаути.

Щороку скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Віфлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії та звідти естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info