17 листоп. 2023 14:30

Останнє оновлення  
17 листоп. 2023 14:30

3 хвилини читання

Місто
0

684

0

До Вінниці зі Швейцарії прибув черговий трамвай «Tram2000»

До Вінниці зі Швейцарії прибув черговий трамвай «Tram2000»

Скоро вулицями міста курсуватиме ще один швейцарський трамвай


Вчора, 16 листопада, у межах другого етапу проєкту «Цюрихські трамваї», до Вінниці доставили 23-й трамвайний вагон «Tram2000». Швейцарські партнери передають ці трамвайні вагони безоплатно.

Незабаром фахівці Вінницької транспортної компанії розпочнуть його технічну адаптацію відповідно до українського законодавства. Наразі уже 16 таких вагонів курсують маршрутами Вінниці.

У Вінницькій транспортній компанії зазначають, що перед випуском на лінії на трамвай встановлять передні та задні повороти, стоп-сигнали, дзеркало заднього виду, в тому числі ліве, інформаційну систему, а також – систему оплати проїзду.Окрім того, там додають, що швейцарський вагон також має пройти ряд юридичних процедур. Зокрема, реєстрацію в інспекції електротранспорту.

У департаменті транспорту та міської мобільності міськради зазначають, що всі трамваї приходять до Вінниці у задовільному стані, оскільки ще нещодавно вони перевозили пасажирів у Цюриху. Проте, під час підготовки до випуску на маршрути, фахівці Вінницької транспортної компанії індивідуально підходять до кожного вагону.

«Ми дякуємо Швейцарській Конфедерації за таку підтримку нашого міста. Варто наголосити, що швейцарські партнери, у межах проєкту «Цюрихські трамваї», передають ці трамвайні вагони безоплатно. Вони мають ряд своїх переваг у порівнянні зі звичними для нас всіх вагонами «Mirage» та «Karpfen». Зокрема, це м’які сидіння. Після проходження всіх технічних та юридичних процедур, цей трамвай також залучать до пасажироперевезення», – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності міської ради Андрій Сорокін.

Вінниця.info