2 трав. 2023 17:36

Останнє оновлення  
8 трав. 2023 14:14

3 хвилини читання

Події
0

201

0

Додому на щиті повертається четверо військових з Вінниччини

Додому на щиті повертається четверо військових з Вінниччини

Вічна пам'ять героям.


Війна забирає найкращих, тих, хто усім серцем любив та вірив у свою країну. Сьогодні стало відомо про загибель чотирьох захисників із Вінниччини. Додому на щиті повертається жителі Томашпільської, Тульчинської, Хмільницької, Стрижавської громад.

Про це повідомили на сторінках громад.

Олександр Чорнописький загинув 30 квітня 2023 року в місті Бахмут. Герою назавжди 39 років.


«Коротким, але героїчним та світлим було життя жителя Олександрівки Томашпільської громади -Чорнописького Олександра Борисовича, 23 жовтня 1983 року народження, який до останнього подиху разом з побратимами боровся за те, щоб Україна залишилася вільною і єдиною.

Солдат Чорнописький Олександр Борисович був гранатометником призваний по мобілізації 25 лютого 2022 року. 

Він був надзвичайно працьовитим, добрим, людяним, щирим, як справжній патріот вірив у Перемогу України та до останнього свого подиху робив все для її наближення», - сумну новину повідомила Тульчинська РВА.

Радіон Шестопалько загинув 29 квітня 2023 року. Герою назавжди 35 років.


«29 квітня 2023 року внаслідок вогневого ураження під час утримання вогневих рубежів в районі населеного пункту Бахмут, став у вічний стрій Шестопалько Радіон Олександрович, 1987 року народження. Житель села Тиманівка Тульчинської громади. Радіон був стрільцем відділенням охорони  взводу охорони. До останнього подиху наш Герой-захисник був відданий військовій присязі», - сумну звістку повідомила Тульчинська РВА.

Дмитро Мельник загинув 29 квітня 2023 року. Герою було лише 26 років.


 Військовослужбовець зі Стрижавки Дмитро Мельник загинув 29 квітня неподалік населеного пункту Гриценкове Сумської області.

 Дмитро народився 23 березня 1997 року. Навчався у Стрижавському ліцеї №1, потім здобув спеціальність токаря у Вінницькому училищі. Пов’язав своє життя з військовою службою. У 2015 році зовсім юним хлопчиною пішов на контрактну службу до лав ЗСУ. Цього ж року почав боронити рідну землю в зоні АТО. У 2016 році був переведений до Вінницького зонального відділу військової служби правопорядку. У 2017-му вступив до Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного у Львові. В академії займався регбі, американським футболом.

Війна не дала змоги повноцінно закінчити навчання: Дмитра як курсанта випустили за скороченим терміном, і вже 12 березня 2022 року зарахували до військової частини. Він був старшим лейтенантом, артилеристом, заступником командира 2-го механізованого батальйону Побратими до нього зверталися «Соломон».

 Указом Президента України від 08.08.2022 р. №569 Дмитро Мельник був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Також був нагороджений обласною відзнакою «Патріот Вітчизни» та за участь в антитерористичній операції», - сумну новину повідомив Михайло Демченко, голова Стрижавської територіальної громади.

Віктор Бичок загинув в районі населеного пункту Соледар. Герою назавжди 41 рік.


«Сьогодні, 2 травня 2023 року, до свого рідного дому «на щиті» повернеться захисник України. Віктор Миколайович Бичок, житель села  Голодьки Хмільницької міської територіальної громади. Герой народився 20 березня 1982 року. Загинув в районі населеного пункту Соледар Донецької області», - сумну звістку повідомила Хмільницька міська рада.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

Вічна пам'ять героям.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info