24 берез. 2023 18:00

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Події
0

238

0

Додому на щиті повертаються четверо захисників із Вінниччини

Додому на щиті повертаються четверо захисників із Вінниччини

Вічна пам'ять героям


Захищаючи свободу та територіальну цілісність України, на війні загинули четверо військових з Вінниччини. У запеклих боях своє життя за Україну віддали жителі Ладижинської, Гніванської, Вінницької громад.

Про це повідомили на сторінках громад.

Андрій Коваль загинув 12 березня.

«З великим болем та сумом повідомляю громаді, що 12 березня мужньо захищаючи нашу Батьківщину від російських агресорів героїчно загинув Коваль Андрій Любомирович - військовослужбовець Збройних Сил України. 25 березня о 10.00 годині на центральній площі міста розпочнеться траурний мітинг та прощання з ладижинським Героєм», - сумну повідомила Ладижинська міська територіальна громада.

Ігор Олімов загинув 21 березня під час виконання бойового завдання внаслідок артилерійського обстрілу.

«Чоловік народився в Гнівані 2 вересня 1965 року. Закінчив загальноосвітню школу №2, потім - Гніванське професійно-технічне та Вінницьке кооперативне училища. Ігоря в громаді знало чимало людей. Він був головою громадського формування з охорони правопорядку м.Гнівань «Сокол». Довгий час працював охоронцем у військовій частині. З 2014 року він активно займався волонтерством. Збирав та доставляв допомогу в гарячі точки

19 вересня 2022 року Ігор Ахмадович був мобілізований у 57 мотопіхотну бригаду в місто Кропивницький. Чоловік завжди вірив в Перемогу України, був великим патріотом. Він не боявся небезпеки, сміливо виконував поставленні завдання. У своїй бригаді був найстаршим, тому називав себе «батьком» своїх побратимів. Піклувався про них, навчав, підтримував та давав поради.

21 березня під час виконання бойового завдання внаслідок артилерійського обстрілу касетними боєприпасами в районі м. Часів Яр, що на Донеччині, Ігор Олімов отримав поранення несумісні із життям», - сумну новину повідомили у Гніванській територіальній громаді. Сьогодні громаду сколихнула жахлива звістка. На фронті загинув наш хуторянин — Григорчук Олександр Борисович.

Олександр Григорчук

«Сьогодні громаду сколихнула жахлива звістка. На фронті загинув наш хуторянин — Григорчук Олександр Борисович. 9.00 живий коридор по вулиці Покровській (колишня Ватутіна), від Немирівського шосе. Прохання, бути небайдужими та провести Героя в останню путь», - повідомив Староста Вінницько-Хутірського старостинського округу Владислав Кривешко.

Василь Шевчук загинув 15 березня на Донеччині. Герою назавжди 35.

«У боях за Україну загинув працівник, майстер II групи Тульчинської дільниці з експлуатації електромереж №3 Тульчинських ЕМ Василь Миколайович Шевчук. Окупанти обірвали молоде життя в результаті артилерійського обстрілу, коли Василь Миколайович 15.03.2023 р. разом з побратимами виконував бойове завдання в районі населеного пункту Спірне Донецької області», - трагічну звістку повідомили на сторінці Вінницяобленерго.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким захисників.

Вічна пам'ять героям.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info