21 черв. 2023 18:35

Останнє оновлення  
21 черв. 2023 18:35

7 хвилин читання

Суспільство
0

4017

0

Додому на щиті повертаються двоє захисників з Вінниччини. Один з них вважався зниклим безвісти

Додому на щиті повертаються двоє захисників з Вінниччини. Один з них вважався зниклим безвісти

Вінниччина втратила двох захисників України. На фронті, боронячи українську землю від ворожих окупантів, загинули воїн з села Северинівка та воїн з смт Літин. Сумні звістки повідомили на офіційних сторінках громад.


Зустріч героїв, що повертаються додому на щиті, відбудеться завтра, 22 червня в громадах Северинівки та Літину.

Військовослужбовець Семенюк Ігор Григорович, 14.06.1967 р.н., житель села Северинівка, який вважався зниклим безвісти, був ідентифікований, як загиблий 23 травня 2023 року. Про це повідомили у Северинівській територіальній громаді.

Без чоловіка залишилась дружина, без батька - діти, без дідуся - онуки, без побратима - бойові товариші, без близької людини - родина та друзі.

«Завтра, 22 червня 2023 року, на щиті зустрінемо загиблого та живим коридором востаннє проведемо Героя до рідної домівки. Прохання максимально долучитись та утворити коридор від Северинівської АЗС вздовж вулиці Заводська, повернувши направо, на вулицю Садова, до домівки загиблого. Час зустрічі повідомимо пізніше. Поховання загиблого відбудеться у п'ятницю, 23 червня. Стежте за повідомленнями. Слава Герою!», - йдеться в повідомленні.


15 червня під час виконання військових завдань, пов’язаних із захистом незалежності і територіальної цілісності України, загинув військовослужбовець  Збройних Сил України, командир відділення взводу  протитанкових ракетних комплексів, молодший сержант ЗСУ, житель смт Літин  – Рябчук Олександр Миколайович, 1980 року народження. Про це повідомляє Літинська селищна громада.

«Траурний кортеж з тілом Героя буде прямувати до домівки загиблого воїна  в смт Літин вул. Данила Нечая, 24 (вулицями Кармелюка, Подільська) 22 червня близько 09.00 год.  Провести в останню дорогу відважного Захисника  та віддати належну шану Олександру Миколайовичу  жителі громади можуть, створивши живий коридор  вулицями громади. Чин поховання воїна розпочнеться біля 11.30 год. у рідній домівці Захисника», - йдеться в повідомленні.


Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким героїв. Вічна та світла пам'ять полеглим захисникам України!

Вінниця.info, фото зі сторінок громад