10 листоп. 2022 15:59

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:45
Суспільство
0

89

0

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр знайшов прихисток у Вінниці та здобув нову назву

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр знайшов прихисток у Вінниці та здобув нову назву

У рамках релокації на Вінниччині запрацював вільний простір для дітей та молоді «Соборний».


У рамках релокації на Вінниччині запрацював вільний простір для дітей та молоді «Соборний».

Про це повідомляє пресслужба Вінницької ОВА.

За даними пресслужби, нещодавно до Вінниці релокували комунальний позашкільний навчальний заклад, а саме - Донецький обласний дитячо-молодіжний центр. Відтепер орендоване приміщення, яке знаходиться по вулиці Соборна,72, буде використане як вільний простір для дітей та молоді під назвою «Соборний».

У відкритті молодіжного простору взяли участь керівники області та міста, а також очільниця Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА Світлана Ярмоленко та начальник профільного управління Донецької ОВА Лілія Золкіна.

Також до заходу долучилися радник Начальника обласної військової адміністрації Микола Кобися, в.о. директора молодіжного центру «Квадрат» Анастасія Молдован, в.о. директора Донецького обласного дитячо-молодіжного центру Лідія Індиченко.

Молодіжний простір «Соборний» на базі Донецького обласного дитячо-молодіжного центру - це середовище, в якому діти та молодь мають можливість брати участь в заходах неформальної освіти (тренінгах, майстер-класах, семінарах тощо), отримати психологічну та інформаційну підтримку.

«Наразі у Вінницькій області проживає 25 449 внутрішньо переміщених осіб з Донецької області, 6 215 з яких - діти. Впевнена, що спільні заходи зможуть посилити надання соціально-інтеграційної підтримки внутрішньо переміщеним дітям та молоді, допоможуть змістовно проводити дозвілля та реалізувати свій потенціал», - зазначила директорка профільного департаменту Світлана Ярмоленко.

На сьогодні у молодіжному просторі працюють 6 працівників, які організовують проведення розмовних клубів з української та англійської мов, заняття з йоги, різноманітні майстер-класи, тренінгові програми для молодіжних працівників, арт-терапевтичні заняття, тренінгові програми для молодих батьків ВПО.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької ОВА