14 жовт. 2022 08:56

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:59
Суспільство
0

540

0

Дякуємо захисникам і захисницям України!

Дякуємо захисникам і захисницям України!

Низький уклін усім, хто боронить наше життя, нашу землю і небо!


14 жовтня в Україні відзначається одразу чотири свята: День захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День створення Української Повстанської Армії.

Дякуємо захисникам і захисницям!

Низький уклін усім, хто боронить наше життя, нашу землю і небо!

«14 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України.

Це День тих, хто бореться.

Це День того, за що ми боремось.

Це День того, яку перемогу ми здобудемо.

14 жовтня ми дякуємо.

Дякуємо усім, хто бився за Україну в минулому. І усім, хто б’ється за неї тепер. Усім, хто перемагав тоді. І усім, хто неодмінно переможе зараз.

Переможе так, що це увінчає успіхом боротьбу багатьох поколінь нашого народу. Народу, який завжди хотів найбільше одного – волі. Для себе. І для своїх дітей.

З Днем захисників і захисниць України!

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

З Днем Українського козацтва!

Слава усім нашим героям! Слава усім, хто воює, працює й допомагає! Слава Україні!», - звернувся до українців Президент України Володимир Зеленський.


«Зима 22-го - вже частина світової історії. Ми витримали потужний ворожий удар. Показали, що значить бути українцем, мати сміливість боротися за свою свободу.

У жорстоких боях, під сталевим дощем російських снарядів ми тримались за кожний клаптик своєї землі. Зупинили ворожу навалу і поховали міф про непереможність російської армії.

А тепер ми повертаємо своє. Ніхто і ніщо не зупинить нас.

Ми обрали шлях воїнів і йдемо вперед.

Весь світ захоплено і з надією дивиться на нас.

Вітаю зі святом і дякую за службу! Разом до Перемоги! Слава Україні!», - написав Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

«Жінка в однострої. Можна не знати її особисто, але не можна відвести очей. Бо за цим одностроєм – найважливіший у житті вибір.

Можливо, вона носить форму з 2014-го. Або ж одягла після повномасштабного російського вторгнення.

Вона може бути професійною військовою, а може – вчителькою, яка стала на захист найдорожчого.

Після найгарячіших битв вона пише родині й близьким, що все гаразд і скоро вони будуть разом.

Вона командує артилерією чи керує дроном. Або ж працює, щоб ця артилерія та дрони, їжа та ліки були в нашого війська вчасно.

Вона боєць в усьому, за що береться. Вона боронить, бо любить.

Це надзвичайно важливо, що з минулого року сьогоднішній день присвячений і захисникам, і захисницям, і ми можемо відзначити жіночу роль у порятунку країни. Понад 41 тисяча їх зараз – військові, з яких понад 8 тисяч – офіцерки. Ще 18 тисяч – ті, хто працює в системі армії, щоб армія працювала.

Дякуємо вам, захисниці! І уклін усім захисникам!

Наші героїні й герої, ви дуже потрібні нам і вашим родинам живими й неушкодженими. Обіймаємо кожну та кожного – за кожен наш день життя», - написала дружина Президента Олена Зеленська.

«Свято захисників України – це символ боротьби, єднання та нашої віри у Перемогу!

Наші воїни сьогодні вписують нову історію України - Героїчну!

Ви змінюєте суспільство світу.

Нам небо не стерти!

Україна буде вільна!

Боролись! Боремось! Поборемо!

Слава Україні!», - написав начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

«Честь, відвага і людяність... Це ті якості, які щодня, щосекунди демонструють наші Захисники та Захисниці. І це ті речі, які ніколи не зможуть осягнути наші вороги.

Вони казали, що візьмуть Київ за три дні, що українці не будуть боротися, вважали, що це буде легка прогулянка.

Але ви показали, як швидко може тікати так звана «друга армія світу», називаючи це жестом доброї волі… Єдине, на що вони здатні, - це тероризувати мирне населення, закидати ракетами міста, нищити нашу інфраструктуру.

Але Перемога прийде. І розплата прийде. Тому що жодна зброя не має влади над народом, який так відчайдушно б’ється за свою свободу.

Сьогодні, у День захисників і захисниць України, хочу щиро подякувати кожному Герою, хто боронить рідну землю: усім Збройним Силам, добровольцям, нацгвардійцям, спецпризначенцям, правоохоронцям, співробітникам СБУ, тероборонівцям, всім, всім. Пам’ятаємо кожного Героя, якого не дочекаються вдома… Та саме за рідний дім вони віддали свої життя.

Дякую за те, що зберегли нашу країну. За те, що ми ніколи не будемо мати нічого спільного з терористами та мародерами. Дякуємо за кожен наш день.

Зі святом, дорогі наші! Янгола охоронця кожному! Віримо у вас! Віримо у нашу Перемогу!», - написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.


«Українці й українки, сьогодні – наше свято! 14 жовтня – багатогранний та символічний день. День, коли тісно переплітається минуле із теперішнім, славетна історія і нові героїчні звершення.

Сьогодні відзначаємо християнське свято Покрови Пречистої Богородиці, День українського козацтва, День створення Української повстанської армії та День захисників і захисниць України!

Ми вшановуємо героїв минулого, мужніх і відважних, які з давніх-давен захищали рідні землі від загарбників, формували національну ідентичність, втілювали в реальність українську національну ідею, оберігали традиції та боролись за нашу незалежність. Тепер їхні нащадки знову боронять Україну від російської навали. Кожен воює на своєму фронті! Чоловіки та жінки мужньо борються за цілісність і суверенітет нашої країни, за мирне небо над головами наших дітей, за перемогу!

Дякуємо захисникам і захисницям за щоденний героїзм. Вічна пам'ять полеглим воїнам.

Слава Україні!

Боролись! Боремось! Поборемо!», - написав голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info