14 верес. 2023 13:42

Останнє оновлення  
14 верес. 2023 13:42

2 хвилини читання

Суспільство
0

2630

0

Дитячий оркестр з Вінниччини передав 11-ту машину на фронт

Дитячий оркестр з Вінниччини передав 11-ту машину на фронт

Юні музиканти зразкового дитячого духового оркестру Браїлівського Будинку культури Жмеринської міської територіальної громади продовжують вражати своєю невтомністю, цілеспрямованістю та патріотизмом. Днями вони придбали та передали на передову 11-й автомобіль для ЗСУ. Про це повідомляє Жмеринська міська рада.


Авто, яке придбали цього разу, як і попередні авто традиційно назвали «Маестро». Ключі від ВАЗ 2104 передали своєму земляку браїлівчанину Вячеславу Музиці, який стоїть на захисті рідної землі в найгарячіших точках фронту. 

На благодійні кошти, зібрані музикантами, раніше було придбано та передано на передову військовим кілька ВАЗ 2104, «Ниви», мікроавтобус Opel Movano та автомобілі інших марок. Усі вони різні, але усі авто підібрані за такими технічними характеристиками, які найбільше відповідають запитам військових та найкраще підходять для виконання бойових завдань.

Окрім автомобілів музиканти придбали та передали для військових також тепловізори, генератори, зарядні станції, сонячні батареї, газові таганки, електроприлади, запчастини до автомобілів, шини, військову амуніцію від бушлата, спального мішка до берців, каріматів, рюкзаків, біноклів, саперних лопаток та багато інших необхідних для військових речей.

Більше про оркестр читайте в нашому матеріалі.

Вінниця.info, фото Жмеринської міської ради