14 жовт. 2017 21:51

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:31
Суспільство
0

181

0

Фонтан Roshen закрили без концерту. Що про це думають вінничани. Фоторепортаж з набережної

Фонтан Roshen закрили без концерту. Що про це думають вінничани. Фоторепортаж з набережної

 світломузичний фонтан в Європі завершив сезон роботи у 2017 році без концертної програми


 14 жовтня у Вінниці вперше за 7 років найбільший світломузичний фонтан в Європі завершив сезон роботи без концертної програми. Виступи співаків відмінили на знак солідарності із постраждалими внаслідок вибухів боєприпaсів біля Кaлинівки.

В останній день роботи фонтан Roshen прaцювaв зa спеціaльним грaфіком: з 19:00 до 21:00. Демонструвалися підряд всі програми фонтану.

Прийшли на дійство кілька тисяч вінничан та гостей міста. Оскільки на вулиці холоднеча, люди приносили теплі пледи та пили гарячі напої.

Відвідувачі поділилися з Вінниця.info враженнями від програми фонтану, та думками чи правильно, що відмінили концерт на честь закриття фонтану.

«Сьогодні прийшла на закриття фонтану з подругою. Програм декілька, всім має сподобатися. Я думаю, що правильно зробили, що закрили фонтан без концерту. В мене багато родичів живе в Клинівці, дідусь, тітка, двоюрідні брати і сестри. Знаю їхні проблеми і тому думаю кошти краще направити туди», - каже Анастасія Панова, учениця 9 класу.

 

«На фонтан ходжу часто, мабуть, кожних вихідних. Тут можна відволіктися від усього, налаштуватися на позитив. Приходжу сюди з друзями, приводжу гостей з інших міст і навіть іноземців. Будемо надіятися, що ці гроші, які були б віддані за гонорар співакам підуть постраждалим від Калинівського лиха»- розповідає вінничанин Максим.

 

«На фонтані я вперше. Подобається. Правда, потрапили ми на дитячу програму, трохи це розчарувало. Те що відмінили концерт, це не правильно, потрібно давати каплю хорошого настрою і щастя людям. Гроші мають бути виділені і на ліквідацію наслідків і концерт», - каже киянка Олена.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info, фото, відео – Світлaнa Рaдостєвa.

title