19 лют. 2010 18:36

Останнє оновлення  
9 берез. 2023 19:49
Влада
0

12

0

Глава Винницкого облсовета Заболотный считает, что при новом Президенте резких кадровых изменений в области не будет

Глава Винницкого облсовета Заболотный считает, что при новом Президенте резких кадровых изменений в области не будет

 Голова Вінницької обласної ради Григорій Заболотний не передбачає різких кадрових змін за нового Президента України.


 Голова Вінницької обласної ради Григорій Заболотний не передбачає різких кадрових змін за нового Президента України.

Як передає ВІННИЦЯ.ІНФО, про це він сьогодні повідомив під час прес-конференції.

«Я вчора розмовляв з досить високим керівництвом обох ведучих політичних партій і обидва мені підтвердили, що ніяких розмов відносно люстрації кадрів на місцях, це стосується державних адміністрацій, поки що не передбачається. І взагалі, кажуть, що Віктор Янукович сказав, що незалежно від того, на територіях за кого голосували, якщо територія динамічно розвивається і має хороші показники, то він не передбачає різки змін в кадрових питаннях. І ми це, як обласна рада – вітаємо», - розповів він.

Г.Заболотний вважає, що «сьогодні різкі зміни призведуть тільки до того, що ми ще зробимо кілька кроків назад, а потім будемо героїчними зусиллями намагатися вийти на рівень, який вже мали». «Це нікому не потрібно. Людям потрібна стабільність, впевненість і професійні кадри», - переконаний голова Вінницької обласної ради.

Він також вважає кандидатуру діючого голови Вінницької обласної державної адміністрації Олександра Домбровського найбільш прийнятною для Вінницької області.

«Якщо НУНС об’єднається з ПР, то Олександр Домбровський представник «Нашої України», на якій підставі його звільняти з губернатора? Друге – соціально-економічні показники області, сьогодні вони одні з найкращих в Україні – на якій підставі звільняти? Тоді це можна назвати політичним переслідуванням. А якщо політичне переслідування, то я думаю, що іншим людям буде дуже важко працювати, якщо це будуть «чужі», я не хотів би щоб вони були в області, і я все буду робити, що в область «чужих васалів» не засилали», - сказав Г.Заболотний.

Він переконаний, що «той, хто тут не живе, не буде жити і не планує жити – він ніколи не буде думати за розвиток цієї території». «Він буде тимчасова людина, яка буде виконувати тимчасові доручення, тимчасових керівників», - додав Г.Заболотний.

 


0
0