28 лют. 2017 16:24

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:10
Суспільство
0

37

0

Голова облради повернувся до роботи після проведеної у Вінниці операції на серці

Голова облради повернувся до роботи після проведеної у Вінниці операції на серці

 Анатолій Олійник став пацієнтом кардіохірургів


 28 лютого голова Вінницької облради Анатолій Олійник провів прес-конференцію після півторамісячного лікарняного. В середині січня посадовцю зробили операцію на серці – провели стентування. Операцію та реабілітацію Анатолій Олійник проходив у Вінниці, до столиці не поїхав. Чому, ми поцікавились в посадовця.

«Лікувався у Вінниці. В липні 2014 року був створений центр патології серцево-судинних захворювань. Ви пам’ятаєте дискусії з приводу потрібності і не потрібності центру. В цьому центрі я прооперований. В минулому році вони провели 719 таких операцій. Після клініки Амосова, це третій результат в Україні. Тому я думаю, що 719 життів, які врятували у Вінниці в тому центрі, це той показник, який дає можливість гордитись нашими фахівцями.

Можливість їхати на операцію до столиці я не розглядав», - сказав Анатолій Олійник.

Як відомо, влітку у Вінницькому регіональному клінічному лікувально-діагностичному центрі серцево-судинної патології успішно провели першу в області операцію на відкритому серці.

Восени Уряд затвердив проект будівництва Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології по вул. Хмельницьке шосе в м. Вінниці. Проект реалізовуватиметься за підтримки Світового Банку.

Вінниця.info