13 берез. 2017 10:18

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:40
Місто
0

108

0

Громадський транспорт Вінниці перейшов на спеціальний режим. Тролейбуси №4 і №10 змінили маршрут

Громадський транспорт Вінниці перейшов на спеціальний режим. Тролейбуси №4 і №10 змінили маршрут

 Громадський транспорт Вінниці перейшов на спеціальний режим. Тролейбуси №4 і №10 змінили маршрут 


 В суботу у Вінниці закрили Київський міст на ремонт. Сьогодні через нього пускають лише громадський транспорт. Більшість власників автівок ринулися через центр міста. Як результат – затори на вулиці Соборній. Через збільшення приватного автотранспорту значно уповільнився рух трамваїв, тролейбусів і муніципальних автобусів. Деякі з них тимчасово змінили маршрути.

Про це Вінниця.info розповів директор Вінницької транспортної компанії Михайло Луценко.

«На жаль, ми зараз не можемо дотримуватися графіка. Тому введений спеціальний інтервальний режим. Наприклад, один тролейбус від’їжджає, інший слідує за ним через 150 метрів. У таких ситуаціях водій має право самостійно приймати рішення, - з якою швидкістю їхати і коли краще під’їхати на зупинку.

Щоб хоч якось розвантажити центр міста, ми тимчасово пустили два тролейбусних маршрути через Київський міст: №4 «Вишенька-Лугова» і №10 «Вишенька-Чехова». Такі зміни будуть поки що до середи, а далі буде видно. Звичайно, багато невдоволених людей, але вони мають зрозуміти, що потрібно відремонтувати міст, і, на жаль, ми не можемо уникнути незручностей», - сказав директор ВТК.

13 березня робочий тиждень у центрі Вінниці почався із заторів. Якщо у вихідні «тягучка» машин починалася від «McDonald’s», то сьогодні - ще з в’їзду на Соборну.

Варто зазначити, що на Київському мосту тролейбуси, автобуси і маршрутки рухаються у звичному режимі, практично без запізнень.

Вінничан закликають переглянути свої маршрути пересування автотранспортом. Можливо, пересісти з приватного на громадський транспорт: так буде значно швидше. Також є варіанти використaння об’їзної дороги зaмість перекритого мосту.

Ранок на Соборній 13 березня

 Вінниця.info