7 верес. 2018 17:00

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:20
Економіка
0

121

0

Гройсман і Гуменний відкрили новий завод. Президент компанії UBC Group пригадав, як його «заманювали» у Вінницю. Фоторепортаж

Гройсман і Гуменний відкрили новий завод. Президент компанії UBC Group пригадав, як його «заманювали» у Вінницю. Фоторепортаж

Гройсман і Гуменний відкрили новий завод. Президент компанії UBC Group пригадав, як його «заманювали» у Вінницю. Фоторепортаж 


7 вересня за участі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та представників місцевої влади у Вінниці відкрили завод компанії UBC-Group з виробництва холодильного обладнання «Green Cool». Завод побудовано з «нуля» на території Вінницького індустріального парку, де створено кластер машинобудування. Нове підприємство забезпечить 2000 нових робочих місць.

«Сьогодні ми відкриваємо високотехнологічне, конкурентне підприємство, що є результатом політики держави та місцевої влади щодо залучення інвестицій в Україні. На базі Вінницького індустріального парку вибраний підхід щодо кластерного будівництва. Це величезна перспектива для створення тисяч робочих місць в Україні і вироблення конкурентної, якісної української продукції. Настав час, коли українці мають повертатись додому, отримувати достойні зарплати і працювати на таких високотехнологічних підприємствах.

Я пам’ятаю, як пан Ігор, коли визначався, де в Україні розмістити виробництво, розповідав про ситуацію в різних регіонах. Але він зупинився на Вінниці і на Вінниччині, тому що тут є повне розуміння, що головне завдання влади – створити всі умови для побудови інвестиційних і промислових проектів. Сьогодні це стало можливим. І це можливо тільки тому, що є активний бізнес, який вірить в Україну і інвестує в Україну», - говорить Володимир Гройсман.

Президент компанії UBC Group Ігор Гуменний пригадав, як обирав місце для розміщення підприємства. Два роки тому Сергій Моргунов і Валерій Коровій, який на той час був заступником мера, переконували інвестора розмістити виробництво саме у Вінниці.

«Я перш за все хочу відзначити позицію місцевої влади. Коли ми вибирали, де нам розміщувати виробництво, у 2014 році, ми в останню чергу заїхали до Вінниці. І коли я попав до кабінету мера Сергія Моргунова, там був майбутній губернатор Валерій Коровій. Вони мене посадили до машини, почали возити містом. Потім вивезли на околицю. Й сказали: «От це буде індустріальний парк». Я подивився на Коровія. Ми почали сміятися. Я зауважив, що ми погодимо це питання, коли у Вінниці буде вирішено питання з інфраструктурою. І тільки проактивна позиція місцевої влади не дала навіть можливості думати про іншу локацію. От такою має бути в Україні позиція влади. Яка повинна вести себе таким чином. Тепер вважаю, що наша співпраця буде корисною для Вінницької області. Наше підприємство веде активно набір персоналу. Працює вже до 300 людей. Протягом 6-8 місяців їх кількість зросте до тисячі. Коли вийдемо на проектну потужність, їх число зросте вдвічі», - говорить Ігор Гуменний.

Ігор Гуменний разом з Володимиром Гройсманом відкрили завод символічною кнопкою запуску виробництва.

  

 

  

 

Нагадаємо, лише два роки тому в східній частині міста Вінниці на території індустріального парку заклали «перший камінь» майбутнього заводу компанії «UBС Group» (ПрАТ «Українська пивна компанія»). Вже наприкінці серпня цього року запустили процес виробництва холодильного обладнання на новому заводі компанії UBC Group і відправили на експорт першу партію продукції власного виробництва.

Вiнниця.info