13 лют. 2023 18:29

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:04
Суспільство
0

65

0

Готуємо з любов’ю: розповідь кухарів-тероборонівців «Круглого» та «Джонсона» із Вінниччини

Готуємо з любов’ю: розповідь кухарів-тероборонівців «Круглого» та «Джонсона» із Вінниччини

Готують щонайменше 10 різновидів супів


Вінничани Віталій та Сашко з початку повномасштабного вторгнення пішли допомагати війську та вступили у лави Тероборони. Нині вони працюють на кухні та годують солдат. Вкладають у цю справу свою душу та готують смачні страви.

Їх історією поділилися на сторінці 120 бригада територіальної бригади.

Готувати з любов’ю на війні ще важливіше, аніж готувати з любов’ю вдома. Бо вдома – рідні, а на війні – лише думки про них. А якщо їжа приготовлена смачно, вона допоможе бійцю відчути домашню атмосферу, повернутись думками до своїх найдорожчих, згадати, як готували для них дружини чи батьки.

Так вважають кухарі ЗСУ – Віталій з позивним «Круглий» та Сашко з позивним «Джонс».

У довоєнному житті чоловіки були успішними бізнесменами, сиділи у м’яких кріслах й заробляли непогані гроші. Зараз вони служать. Служать Україні і її Захисникам. І роблять це вони щиро, з добром у серці та посмішками на обличчях.

«Я з Віталієм знайомий із 2008 року. Ми з першого дня війни тут. Працювали по 20 годин на добу майже не спали, адже потрібно готувати бутерброди, посилки приймати. Потім була ситуація, що в сусідній військовій частині найшли маячки. Нам потрібно було все перевірити, кожну крупу.

В нас є основні страви, що ми сформували. На перше ми подаємо борщ, суп, зелений борщ, рисовий гречаний суп, суп з локшиною, на друге в нас картопля, каші, м'ясо, дуже часто рибо готуємо. Кухаром працювати нелегко, якби мені у цивільному житті запропонували працювати кухаром, я б не погодився, це дуже важка робота. Однак, я регулярно займаюсь моржуванням. Це додатково додає ресурсу. Я себе почуваю комфортно, коли я корисний», - говорить Джонс.

Кухарі також готують страви на польовій кухні, хоча призвичаїтись до неї було досить непросто. Готують щонайменше 10 різновидів супів. Творять кулінарні шедеври з душею і надзвичайно смачно.

«Найважче на польовій кухні готувати, бо там від твоєї майстерності залежить тільки частина, а все решта залежить від самої кухні. Чи вона на паливі працює чи на дровах і є складнощі. Наприклад, макарони можуть перетворитися легко у шмат тіста, і ще на польовій кухні важко приготувати гороховий суп. Однак ми пристосовуємось. Самі цікаві страви ми готували це - холодець, Люля- кебаб, тефтелі, соуси, ми намагаємось змінити структуру овочів та продуктів і доповнити раціон новими стравами. До свят намагаємось приготувати щось незвичайне чи рибу запекти чи м'ясо. перше у нас борщ з куриного філе а на друга олів’є. Мене завжди підтримує моя дівчина», - каже «Круглий».

Військовій кухарі обоє переконані, що перемога має бути перш за все в голові.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info