3 лют. 2023 13:15

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:08
Суспільство
0

219

0

«Гвардія наступу»: В Україні та на Вінниччині стартувала національна кампанія рекрутингу

«Гвардія наступу»: В Україні та на Вінниччині стартувала національна кампанія рекрутингу

МВС розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», до яких можуть вступати добровольці, в тому числі й з Вінниччини.


Міністерство внутрішніх справ України розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», до яких можуть вступати добровольці, в тому числі й з Вінниччини. Набір добровольців у штурмові бригади відбувається задля подальшого звільнення територій, окупованих російськими загарбниками.

Про це повідомив очільник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

«Кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдат, які мають бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців - високомотивованих патріотів України», - розповів Сергій Борзов.

Як це відбувається?

Доброволець приходить у ЦНАП, де йому пропонують бригаду на вибір. Якщо він хоче битися серед поліцейських – йому в «Лють». Якщо йому болить за Крим і він хоче взяти участь у звільненні півострову – тоді йде до «Кара-дагу». Хоче укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників – обирає «Сталевий Кордон».

Загалом створюється вісім бригад:

 • «Сталевий кордон» - бригада Державної прикордонної служби України. У лавах підрозділу вже є герої, які захищали кордон, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку.
 • «Червона калина» - до лав бригади вже увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині, обороняли Київ.
 • «Лють» - бригада Національної поліції України.
 • «Рубіж» - до лав бригади вже увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині.
 • «Спартан» - потужна штурмова бригада, обороняла Харків.
 • «Кара-Даг» - кара за Крим, братиме участь у звільненні АРК.
 • «Буревій» - бригада утилізації російських військових.
 • «Азов» - легендарний підрозділ, один із основних осередків оборони Маріуполя.

Спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи структур МВС відбуватиметься у вже звичних вінничанам центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які найбільш наближені до всіх громад на всій території нашої країни.

У Вінницькій області визначено 9 ЦНАП, де будуть представники від поліції, прикордонної служби та Нацгвардії:

У місті Вінниці:

 • ЦНАП «Прозорий офіс», вул. Соборна, 59
 • ЦНАП «Прозорий офіс «Замостя», вул. Замостянська, 7
 • "Прозорий офіс "Вишенька", проспект Космонавтів, 30
 • "Прозорий офіс "Старе Місто", вул. Брацлавська, 85

м. Гайсин

 • Відділ «ЦНАП та Державної реєстрації», 2-ий провул. Високовича, 2

м. Жмеринка

 • Управління «ЦНАП», вул. Училищна, 9

м. Могилів-Подільський

 • Відділ «ЦНАП», вул.Київська,

м. Тульчин

 • Відділ «ЦНАП», вул. Миколи Леонтовича, 65

м. Хмільник

 • Управління «ЦНАП», вул.Столярчука, 10.

Є запис онлайн. Заповнюється типова анкета кандидата, і згодом підрозділи комплектування зв’язуються із добровольцем для подальшої роботи», - повідомив Сергій Борзов.

Усі спеціальні підрозділи Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби підпорядковуються керівникам відповідних структурних підрозділів у структурі МВС, але діють у повній координації із тими оперативними командуванням Збройних сил України, у зоні відповідальності яких вони воюють.

«Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Нам потрібно постійно посилювати наші спроможності. Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде.

Долучившись до нових підрозділів, кожен вінничанин може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

Важливо: це жодним чином не мобілізація. Це суто добровільний набір. Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найбільш близькі за ідеологією та цінностями», - розповів начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Подати заявку онлайн, більше дізнатися про бригади до яких проходить набір та заповнити анкету можна ТУТ. Гаряча лінія для консультацій 0800100020.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Борзова у Фейсбук