19 трав. 2022 19:09

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 15:06
Суспільство
0

166

0

І розквітне Україна: 20 тисяч троянд з Вінниччини прикрасять зруйновані війною міста. Фото

І розквітне Україна: 20 тисяч троянд з Вінниччини прикрасять зруйновані війною міста. Фото

Наразі, близько 20 тисяч саджанців передали до Чернігова та Житомира. Заявки готові отримувати і від інших населених пунктів.


19 травня у Вінниці висадили 3,5 тисячі троянд. Більша частина з них по проспекту Юності. Квіти передали місту благодійники. А виростили їх у нашому регіоні фірма, яка раніше продавала свої саджанці чи не по всій Європі. Кількасот видів селекціонери експортували за кордон. Тепер допомагають розквітнути українським містам, які постраждали від російської агресії. Наразі, близько 20 тисяч саджанців вже передали у подарунок до Чернігова та Житомира. Заявки готові отримувати і від інших населених пунктів.

«Звичайно, робимо акцент на тих містах, які постраждали під час російської агресії. Люди прагнуть зробити щось одночасно гарне в соціальному плані, а також трошки прикрасити місто, тому що за якийсь певний час ми віримо, що прийде мир», - розповів генеральний директор ТОВ СП «Dekoplant»Олександр Дусанюк.

Що ж стосується Вінниці, то трояндові проспекти складаються з різних сортів. Як їх висаджувати та доглядати добре знає Франя Ремез, працівниця Вінницького міського комунального господарства «Зеленбуд».

«Пізніше їх треба буде підрізати. Обсохле листя обривати. Щоб всі були гарні», - посміхається пані Франя.

Крім троянд у Вінниці також запланували висадити декоративні кущі в навчальних закладах міста. Їх також надає компанія «Dekoplant». Для робіт будуть запрошені вимушені переселенці, які залишилися жити у нашому місті.

Тим часом крім проспекту Юності, посадка троянд від «Dekoplant» відбувалася на проспекті Коцюбинського. Там підсадили до вже наявних клумб нові сорти, щоб урізноманітнити квіти у сезон цвітіння.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info