23 берез. 2023 17:12

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Здоров‎’‎я
0

186

0

Імунолог Федір Лапій у Вінниці розповів про російський слід антивакцинаторів

Імунолог Федір Лапій у Вінниці розповів про російський слід антивакцинаторів

Брехливі повідомлення про вакцинацію були написані із російських акаунтів


У Вінниці під час робочої зустрічі з медиками імунолог Федір Лапій наголосив, що в Україні понад 12 мільйонів вакцинованих осіб давно мали отримати першу бустерну дозу від COVID-19, але досі не зробили цього й не мають максимального захисту. Адже у соціальних мережах активно проводиться пропаганда антивакцинаторів, яка має російський слід.

Про це повідомляє кореспондент Вінниця.info з наради в департаменті охорони здоров’я Вінницької ОВА.

«Велика кількість повідомлень в соціальній мережі Твітер містить брехливу інформацію про вакцинацію в період з 2014-2017 років. Всі ці повідомлення були написані із російських акаунтів, російських тролів і ботів, компанії «Internet Research Agency», якою керував сам Пригожин. Штаб квартира цієї агенції розташована під Санкт-Петербургом, фінансується урядом РФ.

Дуже багато моїх колег підхоплюють подібні повідомлення проти вакцинації. Таким чином зараз інфекції послаблюють обороноздатність країни. Ми маємо спалахи епідемічного паротиту. Ми знаємо, що в нас багато молодих людей не мають імунітету до свинки, батьки зізнаються, що довідки про вакцинацію вони підробляли. Що означає свинка для військового, який в казармі? Це важкий перебіг із менінгітом. Ми повинні розуміти, що подібні антивакцинаторські повідомлення - це теж зброя, яка використовується проти нас», - зазначив Федір Лапій.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info