19 серп. 2022 17:07

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:05
Події
0

57

0

Іноземець підробив паспорт і незаконно перетнув кордон на Вінниччині

Іноземець підробив паспорт і незаконно перетнув кордон на Вінниччині

В Україні судитимуть іноземця, громадянина Азербайджанської Республіки


В період дії правового режиму воєнного стану питання законного перетинання державного кордону України є пріоритетом державного значення.

Так, за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 34-річного громадянина Азербайджанської Республіки за обвинуваченням у незаконному перетинанні державного кордону України.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що у 2019 році іноземець прибув в Україну та після сплину дозволеного 90-денного строку перебування продовжував знаходитись на її території без законних на це підстав. Надалі органами міграційної служби він був примусово повернений з України із забороною на в’їзд на її територію строком на 3 роки.

Попри це, у 2021 році азербайджанець знову перетнув український кордон – цього разу з новим паспортом зі зміненим прізвищем у ньому. З новим документом у березні 2022 року чоловік виїхав з України в Європу, а коли повертався назад був затриманий співробітникам Державної прикордонної служби України у пункті пропуску «Могилів-Подільський».

За вчинення зазначеного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом Управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info