17 жовт. 2022 12:30

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:03
Суспільство
0

130

0

Ірина Борзова: «Дякуємо Шотландії за допомогу Україні»

Ірина Борзова: «Дякуємо Шотландії за допомогу Україні»

«Щиро дякую кожному жителю Шотландії за неймовірну підтримку українців», - говорить Ірина Борзова


Вінниччина отримала черговий вантаж допомоги від Шотландії – бейбі-бокси, дитячий одяг, взуття, візочки та медичне обладнання для лікарень.

«Дякую жителям Шотландії за підтримку України. Дякую за співпрацю громадській організації «Україна - Шотландія». Шотландія невелика країна, але їх підтримка українців у ці важкі часи дуже сильна. Велика їм подяка. Волонтерський рух зі збору бейбі-боксів для новонароджених в Україні під час війни, ініціювала українка Нівєна, яка навчається у Шотландії. Її ініціативу підтримала Джекі Кроуфорд, а згодом і люди по всій Шотландії», - говорить народний депутат Ірина Борзова.

За організацію допомоги Україні Джекі Кроуфорд у Шотландії отримала нагороду «Жінка року».

«В Шотландії з переживаннями слідкують за подіями в Україні від початку війни. Мешканці Шотландії не могли стримати емоцій, коли бачили, як в Україні дітки з’являються на світ у метро і укриттях. Вони хотіли допомогти українкам і їх малюкам. Так з’явилась ідея збирати для новонароджених бейбі-бокси», - додає Нівєна.

Під час успішної реалізації проекту Scottish Preloved Baby Box for Ukraine, шотландці вирішили не зупинятись лише на допомозі для новонароджених в Україні. Почали збирати для українців і надсилати дитячий одяг, дитяче харчування, дитячі візочки, медичне обладнання і медичні засоби для лікарень, а для військових - термобілизну, спеціальне харчування та оптику. Зараз збирають черговий вантаж допомоги українцям до Різдва.

«Я щиро дякую всім жителям Шотландії за підтримку наших жінок та дітей, які залишились в Україні і за допомогу для наших захисників. Спільно з громадською організацією «Україна – Шотландія» та її очільником Андрієм Харлановим нам вдалось налагодити міжнародну співпрацю», - говорить Ірина Борзова, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

Масштаб гуманітарної катастрофи в Україні є найбільшим з часів Другої світової війни. Понад 7 мільйонів переселились в межах країни. Ці люди позбавлені можливості жити і заробляти вдома. Тому міжнародна гуманітарна допомога є важливим механізмом підтримки українців під час війни.

«Сотні тисяч людей задіяні в обороні держави. Аналізуємо потреби, адже наші захисники і пріоритеті. Їм допомогу передаємо напряму, або ж вони самостійно можуть заїхати на склад і взяти те, що їм необхідно. Щодня тисячі поранених потребують перев’язочні матеріали, препарати крові, ліки та медичне обладнання. Із цим також Україні суттєво допомагають міжнародні партнери», - зазначає народний депутат.

Допомогу, яка надійшла на Вінниччину з Шотландії розподілять за потребами.

«Медичний вантаж передаємо на лікарні, де надають допомогу пораненим та українцям з числа внутрішньо-переміщених осіб, а також на передову. Бейбі-бокси для новонароджених роздаємо у пологових будинках родинам військовослужбовців, переселенців, малозабезпеченим родинам. Дитячий одяг, візочки, підгузки, харчування - родинам, які потребують допомогу. На звільнені від окупантів території для людей, які потребують допомоги, передаємо продукти харчування, одяг, засоби гігієни та солодощі для дітей.

Щиро дякую кожному жителю Шотландії за неймовірну підтримку українців», - говорить Ірина Борзова.