28 груд. 2023 19:14

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:22
Суспільство
0

321

0

Ірина Борзова про засідання Верховної Ради за участі Президента

Ірина Борзова про засідання Верховної Ради за участі Президента

«Володимир Зеленський об’єднав весь світ навколо нашої держави», - Ірина Борзова


28 грудня відбулось останнє у цьому році засідання Верховної Ради. З посланням виступив Президент України Володимир Зеленський. Також на засіданні були присутні прем’єр-міністр Денис Шмигаль, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, Секретар РНБО Олексій Данілов, посли іноземних країн, члени Кабінету міністрів, наші військовослужбовці та члени родин загиблих героїв.

Про це повідомила народна депутатка України Ірина Борзова.

«Володимир Зеленський об’єднав весь світ навколо нашої держави. Ми добре пам’ятаємо, як на початку війни представники більшості країн говорили, що постачання зброї Україні неможливе, а зараз нам допомагають і озброєнням, і фінансовою підтримкою. Володимир Зеленський та український народ кардинально змінили ставлення світу до України і показали, що українці – сильна і смілива нація. Україна на чолі з Володимиром Зеленським - найбільша країна Європи, яка в ході кривавої війни на виборює місце у світі.

Сьогодні Президент у Верховній Раді подякував міжнародним партнерам за допомогу Україні. Подякував військовим та всім українцям, хто працює, платить податки.

Ми повинні бути в єдності, бо наша мета єдина - перемога», - зазначила Ірина Борзова.

Також народна депутатка розповіла, що сьогодні у Верховній Раді Президент вручив державні нагороди військовим, рятувальникам, медикам. Серед нагороджених – військовий льотчик Вадим Ворошилов з позивним Karaya, який знищив п’ять ворожих дронів над Вінниччиною та відвів пошкоджений літак від населеного пункту. Володимир Зеленський вручив Герою України орден «Золота Зірка».

Ірина Борзова розповіла, що у цьому році Верховна Рада прийняла ряд важливих законів, необхідних для життєдіяльності країни в умовах війни.

«З 7-ї ранку 24 лютого Парламент голосує за важливі рішення. Під час війни ми прийняли багато законів щоб адаптувати законодавство до умов воєнного стану. Більшість законів – ті, що посилюють обороноздатність України. Прийняли бюджет. Це бюджет підтримки солдатів на передовій, внутрішньо переміщених осіб та біженців, бюджет сімей загиблих, а також соціально вразливих верств населення. Прийнято ряд євроінтеграційних законів, які наближають нас до Європейського союзу. До речі, на цей рік Верховна Рада України виконала свої зобов’язання ухвалити євроінтеграційні закони, які містяться в семи основних рекомендаціях Єврокомісії Україні, як країні-кандидату на вступ до ЄС.

Але як сказав сьогодні Президент, можливість України стати частиною Європейського Союзу вибороли наші захисники і захисниці на полі бою», - говорить Ірина Борзова.

Також Ірина Наумівна повідомила, що Верховна Рада не матиме традиційних канікул.

«Відпочинок не на часі, у війни немає вихідних. Коли наші військові виборюють перемогу в окопах, інші теж повинні працювати і виконувати свою роботу», - зазначила народна депутатка, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

Побажання українцям на наступний рік.

«Бажання і прагнення у всіх українців єдине – перемога і мир. Я бажаю щоб у наступному році всі українські сім’ї возз’єднались, щоб родини разом святкували перемогу. Щоб кожна мама, дружина, син, донька, тато, щоб всі дочекались своїх захисників. Бажаю, щоб нарешті закінчився наш лютий», - сказала Ірина Борзова.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Ірини Борзової