4 січ. 2017 10:52

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:42
Політика
0

88

0

Качур йде з Вінницької облради. В Олійника буде вакансія або менше заступників

Качур йде з Вінницької облради. В Олійника буде вакансія або менше заступників

 Качур йде з Вінницької облради. В Олійника буде вакансія або менше заступників


3 січня 2017 року заступник голови Вінницької обласної ради Олександр Качур (Радикальна партія Олега Ляшка) написав заяву про складання депутатських повноважень. Відповідно це позбавляє його права обіймати посаду заступника голови облради.

Як з’ясувалось, причиною «звільнення» стала перемога О. Качура на виборах 18 грудня до Немирівської об’єднаної територіальної громади, де він обраний депутатом. Нагадаємо, міським головою м. Немирів повторно був обраний Віктор Качур – батько Олександра.

За словами голови Вінницької обласної ради Анатолія Олійника, звільнити з посади та задовольнити заяву про складання депутатських повноважень О. Качура можуть лише на сесії обласної ради. Чи будуть потім когось обирати на посаду заступника, теж вирішать депутати.

«Рішення про складання депутатських повноважень повинні прийняти депутати Вінницької обласної ради під час першої сесії, яка відбудеться в 2017 році. До цього Олександр Качур буде виконувати свої обов’язки депутата та заступника голови облради.

Оскільки посади заступника голови обласної ради раніше не було, вона введена депутатами сьомого скликання, то спочатку депутати повинні вирішити чи потрібна ця посада, чи ні. Якщо проголосують, що посада потрібна, то будь хто з 84 депутатів має право її обійняти. Шляхом таємного голосування депутати обирають кандидата на сесії. Якщо депутати приймуть рішення, що посада не потрібна – її скасують. Ніяких «партійних квот» немає», - зазначив А. Олійник.

Нагадаємо, 27 листопада 2015 року на сесії представника Радикальної партії Олега Ляшка Олександра Качура обрали заступником голови облради. За нього проголосували підтримали 44 депутати з 76 присутніх.

За електронною декларацією оприлюдненою на сайті НАЗК, Олександр Качур має у власності 15 земельних ділянок.

Вінниця.info