19 груд. 2022 15:16

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:26
Культура
0

136

0

Хресна хода і заупокійна служба - митрополити ПЦУ та УПЦ (МП) у Вінниці провели святкові богослужіння у церквах Святого Миколая

Хресна хода і заупокійна служба - митрополити ПЦУ та УПЦ (МП) у Вінниці провели святкові богослужіння у церквах Святого Миколая

Обидва храми є пам’ятками архітектури


У День пам’яті Миколая Чудотворця, 19 січня, митрополит Вінницький і Барський Симеон ПЦУ очолив у Божественну літургію у Миколаївському храмі, що знаходиться в Національному музеї-садибі Миколи Пирогова. Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій УПЦ (МП) звершив Божественну літургію у одному з найстаріших храмів Святителя Миколая, який зведено у 1746 році. Обидва храми є пам’ятками архітектури.

Світлини опублікували на сайтах єпархій.

Священики ПЦУ після закінчення Літургії звершили заупокійну літію в склепі-усипальниці, який знаходиться у цоколі храму, де спочиває забальзамоване тіло видатного хірурга, вченого, філософа і благодійника Миколи Пирогова.

Після Божественної літургії релігійна громада із священиками УПЦ (МП) провели Хресну ходу навколо храму дерев’яного храму Святителя Миколая.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото – Вінницько-Барської єпархії ПЦУ та Вінницької єпархії УПЦ (МП)