28 берез. 2017 11:29

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:40
Місто
0

57

0

Київський міст розберуть повністю. Моргунов нагадав підрядникам про терміни виконання робіт. Фоторепортаж

Київський міст розберуть повністю. Моргунов нагадав підрядникам про терміни виконання робіт. Фоторепортаж

 Київський міст розберуть повністю. Моргунов нагадав підрядникам про терміни виконання робіт. Фоторепортаж 


 17 днів тому у Вінниці закрили на ремонт Київський міст. Рух транспорту обмежили для легкових автомобілів, пропускають лише тролейбуси і маршрутки. Хоча з часу перекриття минуло більше двох тижнів, але роботи на об’єкті тривають не досить жваво, що викликає чимале обурення у вінничан.

28 березня мер Сергій Моргунов провів виїзну нараду на Київському мосту, щоб з’ясувати основні завдання підрядника і нагадати про обумовлені терміни проведення ремонту.

За словами виконавців, сьогодні першочерговою задачею є перенесення комунікацій: кабелів і ліній спецзв’язку, проблематичним стало питання з газовою трубою, яка заважає роботам. Забрати її можна буде лише після завершення опалювального сезону.

«Наше завдання з’ясувати, який тут має бути шлях, щоб його найкоротше зробити. Коли дивишся на міст зовні, то не видно всіх дефектів. Ми спочатку міст поділили на дві частини, рух повністю не зупинили. Міст в дуже поганому стані, тому варто спочатку розібратися, як до нього підійти, а потім вже розбирати опору. В квітні ми повинні приступити вже до ремонту арок», - зазначив генпідрядник Валерій Коротич.

Київський міст доведеться поступово розібрати по частинах. На ньому замінять балки, опори і реконструюють арки. Також замінять асфальтопокриття на проїжджій частині і тротуарах.

За словами Сергія Моргунова, пішохідну зону розширять на півметра. Міський голова наголосив, що сьогодні в пріоритеті дотримання графіка і якості виконання робіт.

«Ми бачимо, що тут достатньо серйозні об’єми робіт. Міст фактично треба розібрати весь. Розширення тротуару буде на півметра. Розширення проїжджою частини потягнуло б за собою вдвічі більше фінансові витрати.

Мені важливо: менше говорити – більше робити! Є графік виконання робіт. Має бути якість. Гроші ви всі отримаєте. А якщо можливо прискорити цей графік, то всі вінничани будуть вам за це вдячні», - підсумував Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що Київський міст було перекрито 11 березня.

Як ми раніше повідомляли, Вінницька транспортна компанія ввела спеціальний інтервальний режим руху.

Угоду на ремонт мосту уклали у листопаді 2016. Він обійдеться 56,4 млн. гривень. 

 

 

Вінниця.info