2 жовт. 2017 15:30

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:32
Суспільство
0

22

0

Коли школи і лікарні Вінниччини почнуть опалювальний сезон

Коли школи і лікарні Вінниччини почнуть опалювальний сезон

 Тепло у школи і лікарні Вінниччини пустять, коли в приміщенні буде 16 градусів 


 Житлова і соціальна сфери області готові до нового опалювального сезону. Виняток становлять тільки 5 об’єктів соціальної сфери, які потрапили в зону ураження у зв’язку із подіями на 48-му Арсеналі поблизу Калинівки. Проте протягом найближчих двох тижнів буде забезпечено повну готовність об’єктів до осінньо-зимового періоду.

Про це 2 жовтня повідомив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій під час всеукраїнської селекторної наради під головуванням міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка. Інформує прес-служба Вінницької ОДА.

Урядовець наголосив, що голови облдержадміністрацій відповідають за контроль і моніторинг технічної готовності всіх об’єктів до опалювального сезону, а муніципалітети, маючи фінансові і технічні можливості, відповідальні за вчасне підключення соціальних і житлових об’єктів до тепла.

«Соціальні об’єкти - школи, дитсадки, лікарні - мають бути підключені до тепла у разі пониження температури у приміщеннях до 16 градусів, житловий фонд – при температурі нижче 8 градусів протягом трьох діб», - підкреслив Геннадій Зубко.

Посадовець також доручив представникам влади на місцях постійно відстежувати ситуацію з температурними показниками, аби за їх зниження вчасно підключити об’єкти до тепла.

Нагадаємо, що вінницькі синоптики прогнозують «бабине літо» і спростовують інформацію про найхолоднішу зиму століття.

Вiнниця.info, фото - сайт Вінницької ОДА