2 груд. 2022 15:10

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:22
Суспільство
0

57

0

Командувач Об’єднаних сил перевірив підготовку підлеглих військових підрозділів, зокрема й тих, що оберігають небо

Командувач Об’єднаних сил перевірив підготовку підлеглих військових підрозділів, зокрема й тих, що оберігають небо

Підрозділи перебувають на постійному бойовому чергуванні і в залежності зі зростанням загрози ударів з повітря підвищують свою готовність до дій.


Для надання дієвої допомоги під час виконання бойових завдань у підлеглих військах триває робота групи генералів та офіцерів на чолі з командувачем Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим. Зокрема, це стосується й підрозділів протиповітряної оборони, що захищають небо над об’єктами критичної інфраструктури Києва та області.

Про це повідомили у відділу зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних Сил ЗС України.

За словами командувача, безпосередня робота у військах дає можливість переконатися у тому, що все готово до дій, а при необхідності втрутитися у процес підготовки для забезпечення та надання допомоги командирам тактичного рівня.

«Система протиповітряної оборони північного напрямку організована у тісній взаємодії з Повітряними Силами ЗС України. Від підрозділів, які здійснюють прикриття важливих об’єктів, виділяються мобільні вогневі групи, які посилюються озброєнням, що передається нам унаслідок матеріально-технічної допомоги від країн-партнерів», - повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначив командувач, ці підрозділи перебувають на постійному бойовому чергуванні і в залежності зі зростанням загрози ударів з повітря підвищують свою готовність до дій.

«Військовослужбовці щоденно вдосконалюють свою професійну майстерність, щоб у визначений час показати її у найкращому вигляді з найвищим результатом, тобто якісно знищувати засоби повітряного нападу противника, - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв. - Це дуже кропітка робота, яка має принести нам потрібний результат. Загалом ступінь знищення цілей сягає понад 75 відсотків. Це значний показник, але нам хотілося б ще більшого результату і ми над цим працюємо».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

title