30 берез. 2017 17:07

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:10
Суспільство
0

42

0

Коровій розпорядився забезпечити в області функціонування програми «Доступні ліки»

Коровій розпорядився забезпечити в області функціонування програми «Доступні ліки»

 Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій підписав розпорядження про підготовчі заходи для функціонування програмами


 1 квітня в Україні стартує програма «Дoступні ліки». Пaцієнти змoжуть oтримaти ліки від серцевo-судинних зaхвoрювaнь, діaбету ІІ типу тa брoнхіaльнoї aстми безкoштoвнo aбo з незнaчнoю дoплaтoю.

У зв’язку з цим голова Вінницької ОДА Валерій Коровій підписав розпорядження про підготовчі заходи для функціонування програмами.

В документі, облікованому на сайті обласної державної адміністрації, йдеться про перерозподіл цільових видатків на відшкодування вартості лікарських засобів. Губернатор також розпорядився забезпечити співпрацю з аптеками, які функціонують в межах населених пунктів.

«1. Департаментам облдержадміністрації: охорони здоров’я (Грабович Л.О.), фінансів (Копачевському А.М.) до 30 березня 2017 року провести роботу щодо перерозподілу цільових видатків Державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань (серцево-судинні захворювання, цукровий діабет II типу, бронхіальну астму) між бюджетами адміністративно-територіальних одиниць області.

2. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення до 01 квітня 2017 року забезпечити:

1) підготовку заходів щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року № 863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів» та від 17 березня 2017 року № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів»;

2) співпрацю з суб’єктами господарювання, які провадять господарську діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, аптечні заклади яких розташовані в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці, спрямовану на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2017 року № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів»;

3) підготовку проектів договорів між закладами первинної мережі та визначеними суб’єктами господарювання про відшкодування вартості лікарських засобів по окремим нозологіям.

3. Інформувати про стан виконання цього розпорядження Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації до 05 квітня 2017 року для узагальнення та подальшого інформування облдержадміністрації до 14 квітня 2017 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івасюка І.Д.», - йдеться в документі.

Раніше ми повідомляли, як їх отримати «доступні ліки» і хто має право.

Вiнниця.info