3 груд. 2022 16:55

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:33
Суспільство
0

193

0

Кулішем смакували – сітки в’язали: як у Вінниці пройшов патріотичний захід «Козацька кухня»

Кулішем смакували – сітки в’язали: як у Вінниці пройшов патріотичний захід «Козацька кухня»

Захід проводиться на підтримку 171 батальйону 120 бригади


У Вінниці, 3 грудня відбувся патріотичний захід «Козацька кухня». Відвідувачі мали змогу скуштувати куліш, п’янкі трави-мурави. Захід проводився на підтримку 171 батальйону 120 бригади.

«В нас сьогодні козацький куліш, потім трави- мурави, це напій по козацькому рецепту і ми сьогодні ними пригощали всіх бажаючих, а хто може, той донатив кошти для наших воїнів. Адже ми хочемо підтримати зараз 120 бригаду, 171 батальйону. Не так давно наші воїни потрапили під обстріл і в них немає зараз транспорту. Тому ми збираємо їм на позашляховик. Все, що ми назбираємо піде у фонд на придбання автомобіля.

Також ми реалізуємо квитки на концерт, який пройде 7 грудня у вінницькій обласній філармонії, де буде виступати два колективи: вінницький «Мокоша» та колектив із мукачева «Анця», вони будуть підтримувати збір коштів на автомобіль.

Атмосфера сьогоднішнього заходу дуже гарна. Люди підходять спілкуються. Дуже багато переселенців з Харкова, Миколаєва, Херсона, Луганська, багато вінничан. Ми частуємо всіх», - прокоментувала Вінниця.info співорганізатор заходу Ольга Маліновська.

Організовували захід ГО «Вінницький козацький полк імені І. Богуна». та ГО «ВінСолард». На площу також привезли сітку, білого кольору і всі бажаючі могли сплести і таким чином допомогтивійськовим.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Віталія Головенько

Більше фото