18 січ. 2023 09:42

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:15
Суспільство
0

79

0

Лікар Калинівської лікарні Юрій Кацай рятує поранених на передовій

Лікар Калинівської лікарні Юрій Кацай рятує поранених на передовій

Медики з Вінниччини працюють у шпиталях на передовій


Військові медики, щодня рятують життя на передовій: зашивають рани, зупиняють кровотечі, й оперують під обстрілами. Лікар ортопед-травматолог з Калинівської лікарні Юрій Кацай один із таких медиків. За час війни разом з колегами, провів тисячі операцій, й постійно надають допомогу пораненим.

Про лікаря написали на сторінці департаменту охорони здоров’я Вінницької ОВА.

Вперше, Юрій Олексійович був мобілізований до лав ЗСУ у серпні 2015 року. Працював в 59-му мобільному госпіталі містах Сватове та Сіверодонецьку Луганської області. Згодом продовжував службу в гарнізонному госпіталі у Полтаві. А потім повернувся до цивільного життя й продовжив працювати у Калинівській центральній лікарні.

З початком повномасштабної війни лікаря знову мобілізували до лав ЗСУ у 59-й мобільний госпіталь. Працював у Лисичанську, Краматорську, Добропіллі й продовжує рятувати бійців.

«Ми пишаємося нашим колегою й чекаємо його у рідній лікарні. Юрій Олексійович – професіонал, витривалий, стійкий і справжній патріот України. Весь колектив вірить, що він повернеться з Перемогою», - зауважив директор Калинівської ЦРЛ Владислав Головащенко.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info